Kezdőoldal » Állatok » Macskák » 6 hetes kiscicakat mikor...

6 hetes kiscicakat mikor engedhetem ki a szabadba hogy visszataláljanak?

Figyelt kérdés
1 hete vannak nálunk, a garázsba vannak meg a lakásba. Még nem mertem őket kiengedni a kertbe, nehogy elkoszaljanak es ne találjanak vissza. Kb mennyi idő múlva lehet őket hagyni szabadon kószálni? Sorházba lakunk, tehát egyik kerítés éri a másikat. A kiscicak tudnak mar tájékozódni szag alapján vagy valahogy?
2014. szept. 15. 17:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát ha eddig nem látták a kertet, akkor az újdonság lesz nekik, akár most viszed ki őket, akár hetek múlva. Szerintem felügyelettel ki lehet már vinni őket, ha titeket már megszokott, és fokozatosan lehet növelni a kint töltött időt.
2014. szept. 15. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Most épp azt próbáltam, de az egyik egyből át is szaladt a szomszédba.
2014. szept. 15. 20:35
 3/4 A kérdező kommentje:
Ja es még egy kérdés. Ekkora cicáknak hányszor kell enni adni egy nap? Úgy látom mi tuletettuk, 3x esznek es kihanytak a kaját. De olyan ehenkoraszok állandóan ennenek.
2014. szept. 15. 20:39
 4/4 anonim ***** válasza:

Kiscicáknál 1 hét már elég. Lényeg, hogy legyen visszaútjuk a biztonságos helyre, mert veszély esetén vagy ha megijednek, oda fognak visszaszaladni.

Etetés előtt én mindig csörgettem nekik az alutasakos zacskót, így ha be akartam őket hívni közeledő eső elől vagy mert esteledett, elég volt a zacskót csörgetve hívni és már szaladtak is haza.

2014. szept. 17. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!