Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A benti cicam ujabban folyton...

A benti cicam ujabban folyton bepisil. Mit tegyek, hogy errol leszoktassam?

Figyelt kérdés
Lany cicarol van szo, ugyhogy nem a tuzeles miatt van ugy tudom. 2 eves benti cica es en szeretnem, hogy az is maradjon, de a ferjem mar kiakarja rakni,mert nem talalunk megoldast. Raadasul padloszonyegunk van. A furcsa az, hogy a macskaalmot is ugyan ugy hasznalja es emellett nehe neha bepisil a sarkokba, eldugott helyekre.

2014. szept. 21. 20:08
 1/7 anonim ***** válasza:
Van hogy nem akar oda pisilni ahova kakil-probalj meg 2 helyre almot tenni.
2014. szept. 21. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A tv-ben lattam-egy szakember mondta-egy probat meger-elsö voltam.
2014. szept. 21. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
De 2 evig nem volt vele gondja...meg most is pisil az alomba is. Most kezdett el finnyas lenni?
2014. szept. 21. 20:34
 4/7 anonim ***** válasza:

Egy vizsgálatot megérne, hogy nem fáj-e neki a pisilés, pl. hólyaghurut, vagy vese rendben van-e.

Másrészt gyakori száraz tiszta alom, nagyobb almos és esetleg 2 almosláda egy helyett.

2014. szept. 21. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Másrészt ahová szokott bűnözni, kipucolni kárpittisztítóval jó erős citrusszagú tisztítószerrel.
2014. szept. 21. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
A citromos dolgot mar probaltam, illoolajat csepegetttem azokra a helyekre ahova pisilt
2014. szept. 21. 20:56
 7/7 anonim ***** válasza:
Ajánlom figyelmedbe a következő írást: [link]
2014. szept. 22. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!