Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Egy macska a karmával képes...

Egy macska a karmával képes átkarmolni egy ember nyaki artériáját?

Figyelt kérdés
Nem akarom a gyakorlati életben megtapasztalni/kipróbálni, de izgat a kérdés.

2014. szept. 22. 07:37
 1/8 anonim ***** válasza:
nem
2014. szept. 22. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
ha a karmával nem is, de a fogával simán eltalálhatja
2014. szept. 22. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Persze.

elmeletben igen, de gyakorlatban nem, mert em tud eleg lenduletet venni, es nincs eleg izomzata (egy nem tul nagy) macskank, hogy siman csak mellso manccsal eleg erot fejtsen ki.

2014. szept. 22. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
34%

Macska nem, de nyúlban van olyan ami leharapja az ember fejét, kerbeloknak hívják a fajtát:

http://www.youtube.com/watch?v=pr9fWptjg10

2014. szept. 22. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ezen már én is gondolkodtam. Van egy nagyon kedves, szelíd cicám, egyetlen rossz tulajdonsággal: karommal dagaszt, erőből. Éjszakánként ezt a nyakamba bújva végzi, legalább 10 percig, amit csak úgy tudok kivédeni, hogy amikor jön gyúrni, vastag törölközőt tekerek a nyakam köré. Anélkül nem tudom, hogy néznék ki..
2014. szept. 22. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Ja, ha gyúrni jön, vigyázni kell! Bár én sosem engedtem macskát a nyakam közelébe.

Egyébként: a levegőben kapálódzó macska nagyobb erővel karmol, mint a lesből támadó társa?

2014. szept. 22. 20:00
 7/8 anonim válasza:
Az én macskám majdnem az ütőerembe karmolt amikor kiugrott a dobozából,de szerintem az sem sikerült volna neki.
2014. szept. 29. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Embervadász macska...
2019. jún. 26. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!