Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi a véleményetek a macska...

Mi a véleményetek a macska wc-ről?

Figyelt kérdés

Évek óta van macskám, mindig sima alomtálca volt neki a fürdőben, viszont most egy pici garzonba költöztünk a párommal, ahol nagyon is előtérbe került a szag, ami miatt gondolkodunk a macska wc-n, végül is az zárt, van olyan, amin van szénszűrő, szerintetek ilyen szempontból lényegesen jobb választás egy pici lakásba?

Köszönöm! :)


2014. szept. 23. 09:23
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha belemegy a cica, nyert ügyetek van, ha elsőre nem, arra is vannak praktikák.

Viszont amíg nekem macskám volt, sosem volt büdös az alom, pedig egy tálca volt kettőnek egy cirka 35 nm-es lakásban. Nyilván nagyban függ az alomtól magától, én olcsó Biolux almot vettem nekik, az vált be a legjobban. Napi többször leszedtem a nedves részt, néhány naponta kimostam a tálcát és így sosem volt szaga. Próbáltam drága szilikonos almot is, arról ezt nem tudnám elmondani. Szóval mielőtt költségekbe vered magad, a szag szempontjából lehet, hogy érdemes lenne első körben egy másfajta almot kipróbálnod.

2014. szept. 23. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Mindig Bioluxot használtam én is, a szilikonos egyrészt bizarr, másrészt szerintem sem éri meg, viszont hiába szedtem le napi többször a vizes részt, valahogy mindig volt szaga, pedig ivartalanított cicám volt mindig, szóval ez se okozhatta a szagot. Nem mondom, hogy oltári büdös, de azért volt szaga, ami lehet, hogy itt a pici lakásban jobban érezhető lenne.
2014. szept. 23. 10:08
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem évek óta cica wc van itthon a macseknak, és bár én szilikonos almot használok, egyáltalán nincs szaga. :)

A magam részéről maximálisan meg vagyok vele elégedve, a cica az első perctől fogva rendeltetésszerűen használja, sőt, szívesebben is végzi így a dolgát, mint nyilvánosság előtt. Tudom, furcsa, de elég szégyellős a lelkem, a nyitott alomtálcás időszakban addig nem volt hajlandó elvégezni a dolgát, míg ki nem mentünk a helyiségből. :) Neki kell ennyi privát szféra, mondjuk megértem, én se szeretném, ha valaki nézne, amíg pisilek. :D


Szóval nekünk bevált. :) A cica is szívesebben használja ezt, mint a nyitott verziót, és szag sincs a lakásban.

Szilikonos almot pedig 3 hetente elég cserélni, persze a darabos részeket menet közben is rendszeresen eltávolítom, de alapvetően 1 cicára egy tasak alom majdnem egy hónapig elég. Nekem eddig nem voltak rossz tapasztalataim ezzel az alommal, de hát kinek a pap, kinek a paplan. :)

2014. szept. 23. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!