Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Szaporítónak vagy tenyésztőnek...

Szaporítónak vagy tenyésztőnek néz ki?

Figyelt kérdés

[link]

[link]

[link]

[link]



tudom olx de sok törzskönyves cica van olx en én kutyás vagyok ez más mint a kutya?


2014. szept. 30. 16:03
 1/9 anonim ***** válasza:
Ki tudhatja? Hirdetésböl nem lehet megtudni.
2014. szept. 30. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
25%
Szerintem az első és a negyedik rendben van, a második olyan véletlen szaporulatnak tűnik (én nem perkálnék érte 35ezret), a harmadik meg vagy megunt, vagy mentett, vagy nem tudom. :)
2014. szept. 30. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Platypus ***** válasza:
A második és a harmadik biztosan szaporító. A másodiknál nem törzskönyves az egyik szülő, a harmadiknál van féregtelenítés, de gondosan elkerülik a törzskönyvet meg az oltást. Az első és az utolsó megér egy kérdést, hogy ha van törzskönyv, akkor milyen kennelnévre. Ha elárulják, utána lehet nézni. Ha nem árulják el, akkor szaporítók.
2014. szept. 30. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Pkd tesztet kérdezz és kiderül,ugyanis a britnél is kötelező,bár nekem az árak gyanúsak nagyon,pláne,hogy 60ért még tenyésztésre is jó....
2014. szept. 30. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
84%

Mivel OLX, ezért szaporítók mind! Meg se kell nyitni a linket egy tenyésztő nem árul a neten se macskát se kutyát!

Nem más mint a kutya, ugyanolyan mocskos szaporítók, mint a kutyások... :(

2014. szept. 30. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
69%

Ugyan nem vagyok otthon a fajtatiszta macskákban, nekem mindig csak mentettjeim voltak/vannak, de még azok is nagyobb orvosi ellátásban részesülnek.

Nálam egy tenyész macskánál (én a mentettjeimet is szoktam szűretni) alap lenne, hogy legalább egy Felv/Fiv szűrésen átessenek a szülők.

Engem mindenképpen érdekelne a kennel név, ragazkodnék hozzá, hogy utána tudjak nézni az ősöknek. Én egyiket sem venném meg ezek közül a macskák közül.

2014. szept. 30. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
A tenyésztő soha nem fog mindenféle hirdetési fórumon "ajánlgatni" állatot. Szóval, 99 %, hogy nyavalyás szaporítók.
2014. szept. 30. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
82%

A másodiknak és a harmadiknak semmi köz a brithez.


Első és negyedik ugyan az a hirdető... Én nem vennék tőle macskát, ha ad törzskönyvet, ha nem. Egyrészt nálam a tenyésztés nem ott kezdődik, hogy az olx-re felrak pár ócska fotót és 35-55-ért árulja a kölyköket (amennyiből valóban igényes helyről nem jön ki macska). A másik: szállítást vállal? Mindegy, hová megy a kölyök, kihez? Vagy miután kivette a kölyköt a kocsiból és mielőtt megkapna a pénz, az alatt a két perc alatt dönti el, megfelelő helyre kerül el? Az ilyen számomra nem tenyésztő és a macskák sem olyan külleműek, hogy ne tudnék szebb mentettet mutatni.


Egyébként ugyan az a helyzet, mint a kutyákkal...ugyan azok a trükkök. Ha szürke, akkor "brit", ha hosszúszőrű, akkor "perzsa", stb...és máris dobják érte a népek a harmicezreket.

2014. okt. 1. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

elöször ezt olvasd el: [link]

és/vagy

[link]


aztán itt kérhetsz segítséget, hogy normális macskát találj:


[link]


[link]

2014. okt. 23. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!