Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Tegnap előtt halt meg az...

Tegnap előtt halt meg az egyik macskám. De utána furcsa dolog történt. Lehet ilyen?

Figyelt kérdés
Van három macskám, egy anya és lánya, meg egy fiú. Az anya tegnap előtt halt meg... szörnyű volt és váratlan, másfél éves volt... de utána a fiú macskám az ölembe ült a kiscica mellé, és szoptatta a kicsit.(ha lehet ilyen...) A kicsi 4 hónapos. Talán pótanyának érzi magát?

2014. okt. 4. 13:45
 1/7 anonim ***** válasza:
60%
biztos, hogy fiú macska? :D
2014. okt. 4. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
19%
Lehet hogy a fiú ölte meg az anyát, mert az ellenezte a pedofíliáját.
2014. okt. 4. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Hasonló történt nálunk is. Hoztunk 3 kiscicát, 2 fiút meg egy lányt. Az egyik fiú néhány héttel idősebb. A 2 fiatalabb cica rendszeresen nyalogatja/szopogatja az idősebb oldalát, aki ehhez az egészhez dorombol, akár egy anyamacska. Nem tudom, miért csinálják, de az egyik oldala az idősebb kandúrkának mintha egy árnyalattal világosabb lenne, mint a másik (a világosabbat gyakrabban nyalogatják/szopogatják), úgyhogy azt hiszem, a macskanyál szőkít. Megnézettük, nincs bőrbetegsége. Lehet, hogy nálatok a fiú felelősséget érez a lány iránt, másra én sem tudok gondolni.
2014. okt. 4. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

#1 Igen, biztos, hogy fiú macska. :)

#2 Egy kicsit felvidítottál, köszi. :)

#3 Igen, lehet felelősséget érez most is... testvérként nőttek fel mind a ketten, és nagyon szerették egymást. Köszönöm a válaszokat! :)

2014. okt. 4. 15:05
 5/7 anonim ***** válasza:
84%
Én a 2 éves fiú cicám mellé hoztam haza egy kidobott 4 hetes kicsit. A pici az első pillanattól kezdve ment a nagyhoz, amint az magához engedte, szopizott is tőle. Tej nem jött ugyan, de a reflex, meg a másik macska melegsége megnyugtatja a picit. Leválasztás után lehetséges, hogy a pici pótmamát keres, ha együtt nőttek fel, akkor pedig a "pótmama" el is fogadja, szeretgeti.
2014. okt. 4. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Normálisnak mondható. Anyáéknál majdnem felnevelt egy alomnyi macskát az idősebb kandúr. Az anyamacska csak szopiztatni járt a kölykökhöz, minden más a felnőtt kandúr intézett. Az én most 5 hónapos cicám meg egy plédet nézett ki 'anyjának', annak dorombol és azt nyalogatja.
2014. okt. 4. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszaitokat! Megnyugtatnak ezek után... :( :)
2014. okt. 9. 19:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!