Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ha minden ember vegetáriánus...

Ha minden ember vegetáriánus (növényevő) lenne, és nem lenne szükség a húsiparra, akkor is lehetnének háziállataink a kutya meg a macska?

Figyelt kérdés

2014. okt. 4. 22:27
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Azt hiszem, nem értem az összefüggést...
2014. okt. 4. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Mi a kapcsolat a vegetárianizmus és a háziállatként tartott macska és kutya között?
2014. okt. 4. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
53%
Csak annyit mondhatok,hogy én vega vagyok,és van kutyám is,meg macskám is.
2014. okt. 4. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
4%
Persze ők is vegák. :)
2014. okt. 4. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
én sem értem az összefüggést. én is vegetáriánus vagyok (pontosabban, ki nem állhatom a húst, szóval, nem is eszem). és van cicám. neki muszáj húst ennie,ő ragadozó.
2014. okt. 4. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
43%
4 normális vagy?hogy kényszeríthetsz egy RAGADOZÓT növényevésre?olyan ez nekik mintha neked kéne HÚST enned minden nap, folyton csak húst,húst,húst hogy éreznéd magad?nekik ez pont ilyen, vagy roszabb mivel húsra van szükségük, nekünk embereknek könnyű mi választhatunk a növényevés a húsevés és a mindenevés között, de ők nem csak ha rákényszeríted őket! remélem nem komolyín írtad amit írtál
2014. okt. 4. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
4%
igen,vicceltem.
2014. okt. 4. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
37%
Lehet, hogy nem háziasítottuk volna őket több ezer évvel ezelőtt, ha akkor is vegák lettünk volna.
2014. okt. 4. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
68%
szerintem 100% hogy nem mivel a levadászott állatok maradványaira jöttek az ember közelébe
2014. okt. 4. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
71%
A kutyák vegetáriánus étrenden is elélnek. Ismerek olyan embert akinek vega a kutyája (na nem önszántából...). A kutyáknak egyébként a vegyes étrend az ideális. Hús is, meg zöldség/gyümölcs is. A macskák viszont szinte kizárólag húsevők. Na meg ember legyen a talpán aki egy macskát rávesz, hogy vegetáriánus kosztot egyen...
2014. okt. 4. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!