Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Aggondnom kéne hogy eltűnt 3...

Lilkooo kérdése:

Aggondnom kéne hogy eltűnt 3 napja a kan macskám?

Figyelt kérdés

Perzsa kan macskám van yoda a neve és ugye mostnaában elég jó idő van ahhoz képést hogy ősz van és eltűnt és ezért aggodom mert mi nem városban hanem faluban lakunk és a falu végén ahol mostvan kukorica aratás meg minden és arra gondolok h lehet hogy elkpata egy ilyen gép vagy róka vagy esetleg becsukták valahova vagy csak udvarolgat

megjegyszés a macskám 4 éves



2014. okt. 12. 10:57
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
45%
Ne aggódj! Csak udvarolgat,nekem a 4 éves kandúrom 9 hónapig volt oda egyszer.
2014. okt. 12. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 manó1235 ***** válasza:
100%
Régebben az enyém is eltűnt olyan is volt hogy egy hétig nem láttam ilyenkor csajoznak :) De ha nem akarod hogy elkóboroljon heréltesd ki állatorvossal, én is így tettem és akkor nem mászkál el olyan messzire :)
2014. okt. 12. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Hat... Aggodnod kene.

Persze, lehet, hogy csak elcsavargott, es majd visszajon, de ha eddig nem maszkalt el hosszabb idokre, akkor sajnos lehet, hogy tortent vele valami.

Nem emlitem meg az ivartalanitas fontossagat, mert az most ebben a helyzetben pont nem segit rajtad.

De ha elokerul, akkor elgondolkodhatsz rajta, mert egy negy eves kandur mar boven kielte magat, szoval neki is jar az, hogy ne hajtsak a hormonok.

2014. okt. 12. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Ja,és amikor 9 hónap után hazajött a kandúrom,megállt a kapu előtt,és nagyon hangosan nyávogott be,mert nem tudott bejönni,mert időközben kutyánk lett.
2014. okt. 12. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 manó1235 ***** válasza:
100%
utolsó :D de aranyos lehetett :) akkor az a cica bejárta a fél világot :D gondolom nagy volt az öröm hogy viszont láthattad :)
2014. okt. 12. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Plakátold körül a környéket a maccs képével, leírás, elérhetőségek stb. Talán valaki megtalálta, befogadta
2014. okt. 12. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :) :*
2014. okt. 12. 11:15
 8/14 anonim ***** válasza:
Amugy, vegul meglett?
2014. okt. 20. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Sziasztok hát sajnos nem :/ hát aztis hallottuk hogy elütötte egy autó vagy traktor ez kb 80% de olyan is volt hogy lelőtték kb 20% de sohanemlesz mármeg.. :'(
2014. okt. 21. 19:24
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Igen sajnos a vadászok gyakorlatilag mindenre lőnek, ami mozog.
2014. okt. 22. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!