Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hány kg az a házimacska amire...

Hány kg az a házimacska amire már azt mondod hogy húú az igen?

Figyelt kérdés

2014. okt. 17. 20:33
 1/7 anonim ***** válasza:
50%
Az enyem5kg(lany),egy kandur nagyobb.10-15kg-os az mar tulzas.
2014. okt. 17. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
7-8 kiló
2014. okt. 17. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
76%

Nekem van 7.8 kilós macskám, ha meghallják mekkora akkor egyből mindenki azzal jön, hogy "ó valami fajtiszta macska ugye?" "milyen fajta az, hogy akkora?" pedig egy sima házi macska. Ha meg látják, akkor mindenki ledöbben, hogy milyen hatalmas, milyen szép meg mindene milyen szép nagy meg ilyenek. Amúgy tényleg szép, mert ilyen vaskos és formás macska, nem egy hájtenger.


Nem nagyon láttam még nála nagyobb házi macskát az az igazság, de amúgy még a macskás ismerőseim is le szoktak néha döbbenni szegényen, meg van aki fél tőle, pedig nagyon jámbor. Nem azt mondom, hogy olyan extrém, mert hasonló méreteket láttam már de azért ha nagyobb lett volna azt tuti megjegyzem.


Viszont pusztán kövér macskára nem mondom azt, hogy húúú az igen. Sőt, inkább sajnálom szegényeket. Megrövidíti az életüket a súlyuk!


Az enyémet is sokáig fogyasztani akartam, az orvosnak is siránkoztam, hogy hogy lehet ekkora súlya, de ő mondta, hogy tulajdonképpen nem egy dagadt macska, inkább ilyen alkat, nézzem már meg, hogy a nyaka is milyen kemény meg vastag, mint a birkózóknak, nem a hájtól. És tényleg ki lehet tapintani a bordáit, gerincét is, mégis olyan hatalmas. De előtte én még ilyet nem is hallottam, hogy egy macska majdnem 8 kilós legyen. Oké van olyan fajta, ami hatalmasra nő, de nálunk háziról van szó.

2014. okt. 18. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Az széép. Biztos gyönyörű cicus.Én amit legnagyobbat láttam egy 11 kg os cirmos. De az a máár térdemet dörgölte. :D
2014. okt. 18. 12:26
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem volt egy 7 kg-os nőstény cicám (ivartalanított).

Gyenge idegzetű volt és ha megijedt valakitől, felborzolta a szőrét és morgott, olyan ijesztő volt, hogy az illető frászt kapott tőle.

Sajnos, már elhunyt szegény.

2014. okt. 18. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
100%
Nekem is egy 6-7 kilós kandúrom volt.
2014. okt. 18. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Akkor kb olyan 7-8 kg. Szegény sajnálom hogy elhunyt.
2014. okt. 18. 18:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!