Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A Macskám megéreszheti, hogy...

Encsi22 kérdése:

A Macskám megéreszheti, hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés
A férjemmel próbálkozunk a babucival és úgy néz ki, hogy végre sikeült + 3 napja a macskam a hasamnál alszik, dorombol, masziroz....pedig eszt eddig nem szokta csinálni max nagyon kis korába. Lehet érzi, hogy terhes vagyok? Előre is köszi a normális válaszokat.

2014. okt. 20. 19:43
 1/5 anonim ***** válasza:
96%
Igen.
2014. okt. 20. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Biztosan van valami ilyen érzékük a macskáknak.

Nekem, ha épp megvan, akkor állandóan az ölembe másznak a macskák és nem akarnak leszállni rólam.

2014. okt. 20. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hormon változások illat változásokkal járnak, tehát simán megérzik.
2014. okt. 20. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Van egy befogadott cicám, 1-2 napos lehetett, mikor zacskóba kidobva megtaláltuk párommal, 3 testvérkéje elpusztult, őt azonban folyamatos orvosi felügyelet mellett sikerült felnevelnünk. Valamiért páromra teljesen rá volt kattanva, mellette aludt, ha hazaért, le sem tudta magáról vakarni. Engem is szeretett, de látszott rajta, hogy párom a kedvence. Nálunk nem volt tervezett a baba, vagyis már beszélgettünk róla, de még nem döntöttünk, akkor összejött, terhes lettem. Mi még nem is tudtuk, sőt, nem is igen gondoltuk, hogy már elsőre sikerül, de a cica elkezdett felém is úgy közeledni, mint párom felé. 4 hét múlva, mikor nem jött meg már 2 hete, csináltam egy tesztet, kiderült, hogy jön a pici. 5. hónapban kezdett el kerekedni a pocakom, addig szinte minden nap az ölembe mászott, mellém bújt alvásnál, vagy legalább közénk, mindenesetre sokkal többet járkált körülöttem, mint korábban. Az 5. hónaptól viszont visszaállt minden a régibe. Szülés előtt egy héttel azonban újra körülöttem mászkált, nem hagyott békén, mintha ő lett volna a testőröm. :) Biztosan éreznek valamit, ráadásul kb szülés előtt 24 órával elkezdett folyamatosan nyávogni, kínáltam kajával, hússal, még tejjel is bepróbálkoztam, de semmi nem kellett neki. Akkor nem értettem, de így utólag visszagondolva szerintem csak azt jelezhette, hogy rövid időn belül többen leszünk. :) A cica pedig azóta is a kislányunk ágya mellett alszik, vigyáz rá immár 6 hónapja. :)


Sok boldogságot nektek is, nagyon szép időszak áll előtted, előttetek, használjátok ki! :)

2014. okt. 21. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszöm mindenkinek a válaszokat.
2014. okt. 22. 21:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!