Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Fekete cicát meglehet tanitani...

Yasacu kérdése:

Fekete cicát meglehet tanitani hogy parancsra ráüljön a válamra?

Figyelt kérdés

2014. okt. 20. 21:56
 1/8 anonim ***** válasza:
93%
csak a fehéret
2014. okt. 20. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
94%
Ez aranyos ;D
2014. okt. 20. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
92%
Sajnos a feketet nem. Feheret, voroset tarkat igen, de a fekete... az mindig leesik ^_^
2014. okt. 20. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Tetszetős válaszok :D
2014. okt. 20. 22:29
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Valamivel tuti meg lehet tanítani. Képzeld, hogy az én cicám ezt magától csinálja. Amikor mosogatok, vagy vasalok felmászik a lábamon és a hátamon, és ráül a vállamra, még akkor se jön le, amikor járkálok vele. Mai napig rejtély, hogy miért csinálja ezt. Nagyon cuki, amikor ott ül, de számos karmolással jár, amikor felmászik. Talán valami finomsággal kéne próbálkoznod, pl. felrakod a válladra, és elé raksz egy jutalom falatot, vagy ilyesmi. Egyébként nem tudom, hogy jól sejtem-e, de ennek köze van a Halloween-hez. Vagy nem?
2014. okt. 22. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm válaszod, de nincs hozzá

csak puszta kiváncsiság :)

2014. okt. 23. 15:46
 7/8 anonim válasza:
86%
Nekem a barna csíkos cicám néha még mindig felül a vállamra, pedig 3 éves kandúr. Kicsi korában rendszeresen ült a vállamon, még főzéskor, mozgásban is. A fekete macskánk is nagyon barátságos, az kicsi korában szintén sokat ült a vállamon, felrakosgattam gyakran. Most már 10 éves és már nem akar a vállamra ülni... lehet, hogy nem fog sikerülni.
2014. okt. 28. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
62%
Feketét kizárt dolog. Fesd be a szőrét, elég egy kis melírozás is, úgy valószínűleg sikerülni fog.
2014. okt. 29. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!