Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogyan segíthetek a kiscicámna...

Hogyan segíthetek a kiscicámnak otthoni módszerekkel?

Figyelt kérdés
Most találtam egy ici-pici kiscicát. Csupa csont s bőr, csak a hasa nagyon kigömbölyödő és sajnos nagyon hasmenése van. Az állatorvos már nincs nyitva, ezrt abban szeretnék segítséget kérni, hogy tudnék neki itthoni módszerekkel segíteni? Nagyon rossz állapotban van, de szeretném megmenteni.

2014. okt. 21. 18:03
 1/7 anonim ***** válasza:
Férges (nagy has, hasmenés). Otthon, ha nincs tablettád, nem sokat tehetsz. Próbáld megetetni, de minimum tukmálj bele vizet!
2014. okt. 21. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%
Nagyon nagyon minire vágjál fel fokhagymát és keverd bele a kajájába mert tutti férges. De azt te is mwg tudod nézni a kakijába fehér férgek vannak.
2014. okt. 21. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Én is a fokhagymára gondoltam, csak nem tudtam mennyire jön be cicáknál is ( csak kutyáknáál hallottam)
2014. okt. 21. 18:26
 4/7 anonim ***** válasza:
Azért holnap vidd el állatorvoshoz, vagy vegyél neki féreghajtó pasztát.
2014. okt. 21. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Holnap vidd el orvoshoz! Ha nagyon fiatal, valószínű féreghajtó pasztát fog kapni.

Kaját meg többször, nagyon keveset adj neki, nehogy hirtelen túlegye magát!

2014. okt. 21. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Egy napon már semmi nem múlik. Vegyél neki jó minőségű tápot, féreghajtót és ha nem kezd el pár napon belül jobban festeni, akkor irány az orvos.
2014. okt. 22. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Tejet adtál neki? A felnőtt macskáknál nagyon ritka a hasmenés de mivel a cicák, kutyák laktózérzékenyek, sajnos sok kiscicus elpusztul attól hogy tehéntejet iszik, és hasmenése van, és a gazdik nem tudják, hogy mitől. Szóval semennyi tejet ne adj neki, csak laktózmenteset. De nagy valószínűséggel az a probléma, amit az előttem válaszolók írtak, és már azt is mondták, hogy ilyenkor mi a teendő. De ha férges, ha nem amúgy sem ártana, hogy így is úgy is elvidd orvoshoz az oltások miatt. remélem, hogy tudtam segíteni. Majd írd meg, hogy mi van a cicussal. És le a tehéntejjel, már ha eddig kapott!
2014. okt. 22. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!