Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért taknyos a macska?

Miért taknyos a macska?

Figyelt kérdés
Befogadtunk egy kiscicàt ami macskanáthás volt, 2 hete elvittük orvoshoz, kapott is gyógyszert. A csipásodás elmúlt, de még mindíg folyik az orra. Miért? Vigyük vissza az orvoshoz, vagy ez magátol el fog múlni?
2014. okt. 21. 21:13
 1/4 anonim ***** válasza:

HA szerencséje van és elég erős az immunrendszere, akkor tünetmentes lesz öreg koráig.

Vírus okozza. Vissza is viheted, ha lelkiismeretes az orvos, el fogja mondani, milyen vitaminokkal tudsz segíteni a cicának helyrejönni.

2014. okt. 21. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én is így jártam, a doki vitamint adott, és a kamillateás inhalálást javasolta. Nem forró, de még melegen gőzölgő tea fölé tartottam napi 4-5 alkalommal 5-10 perceket, 4 nap múlva tünetmentes lett, azóta 2,5 éves, csodaszép, egészséges, 4,9 kilós ivartalanított kandúrka. :)
2014. okt. 22. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Kicsit gyakrabban kéne orvoshoz vinni. Antibiotikumot nem kapott? Nem ártana. Vidd vissza, mert ha már két hete húzódik, az elég jelentős idő, még akkor is, ha valóban macskanátha és nem egy egyszerűbb kis fertőzés.
2014. okt. 22. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Antibiotikum injekció kell a másodlagos bakteriális fertőzésre.
2014. okt. 22. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!