Kezdőoldal » Állatok » Macskák » 6 hónapos nőstény, eddig...

6 hónapos nőstény, eddig teljesen szobatiszta cicám egyszer csak az ágyba pisilt! De miért?

Figyelt kérdés

Lány cicám mióta nálunk van, idestova 5 hónapja, még soha egyszer sem pisilt máshova, csak az alomjába.

Tegnap vettem egy új paplant, ami nagyon tetszett neki, ugrabugrált meg hempergett rajta egy csomót.

Aztán mivel éjjeles voltam, napközben aludtam, és délben egyszer csak arra keltem, hogy nedveset érzek a lábamnál a lepedőn. Megnéztem és pisi folt!!!!!!!! Esküszöm előbb jutott eszembe az hogy én pisiltem be mint hogy a macska csinált oda, mert tényleg annyira tiszta...

Kicsit sokollt, tudom nem kéne, hiszen mégis csak állat, de nem fér a fejembe, hogy hirtelen mitől pisilt az ágyra.

Szerintetek az új takaró az oka??? Lehetséges ez?

Vagy elkezdett serdülni? de úgy tudom, hogy nőstény macskák nem szoktak össze vissza pisilni ilyenkor sem.

A pisi nem volt büdös egyébként abszolút szagtalan volt.

Mit gondoltok???


2014. okt. 23. 21:15
 1/1 anonim ***** válasza:
Az új paplan ingerelhette, mindig tedd el az ágyneműtartóba amikor nem alszol, de lehet, hogy lesznek még balesetek.
2014. okt. 23. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!