Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Van egy 4 hónapos kiscicám...

Van egy 4 hónapos kiscicám nagyon vad és harap. A "verés", nem, nem szabad, fáj, víz spriccelés. Szóval már mindent kipróbáltam de semmi eredmény, sőt annál inkább bevadul és megharap. Van valakinek ötelete hogy mit csináljak vele?

Figyelt kérdés
Simogatni is csak akkor lehet ha alszik és már kezdem unni hogy ennyire vad. Van mellette egy 10 éves cica is akinek szószerint a torkának ugrik ha olyanja van. Jó lenne ha leszokna ezekről mert már sajnálom a másik cicámat is. Válaszokat köszönöm.

#harapás #4 hónapos #Rossz kiscica #vad kiscica #macska nevelése
2014. okt. 28. 13:51
 1/2 anonim válasza:
Állatorvos segítségét keresd! Ezt javaslom.
2014. okt. 28. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
52%

Na, az én három hónapos kiscicám pont ugyanilyen!! =D


El sem hiszed, milyen vad! Borzalmas egy ördögfióka (és mindennek a tetejébe még lány is!). Csak akkor lehet szeretgetni, ha lenyugszik, ha épp kajáért dorombol, vagy ha kaja után az ölembe fekszik aludni.


De az életemnél is jobban imádom őt, mert még egy ilyen tündéri állatka nincs a világon. Egyszer-kétszer én is odacsaptam a sejhajára, de utána majd' eret vágtam magamon, úgyhogy gyorsan magamhoz ölelgettem, aminek persze megint az lett az eredménye, hogy majdnem kikaparta a szemem, sz"al meg se kottyant neki, de annyit nem is ütögettem, meg nem is volt kemény ütés.


Nálam (vagyis: nála) most ez a vadabb időszak kicsit lejáróban van. Tudod, vidéken élek, kertes házban, és eddig nem volt kint. Nemrég, pár nappal ezelőtt engedtük ki (mindkét szemünk rajta, nehogy elkódorogjon), és ez az átmeneti állapot, hogy kint van a kertben és ugrabugrálhat, kicsit lenyugtatja. Kint felfedezheti a világot, játszhat a többi macskával, sz"al kiadja magából a feszültséget, s velünk, gazdáival már nem annyira vad.

2014. okt. 28. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!