Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Milyen dolgokat lehet házilag...

Manyuka kérdése:

Milyen dolgokat lehet házilag készíteni a cicámnak? (pl:jatekokfekhelyekmeg ilyesmi dolgok. Barmi ami hasznos es jo)

Figyelt kérdés
2014. okt. 30. 18:33
 1/7 anonim válasza:
pl régi ujságpapirt összegyűröd és abból lesz egy "labda" vagy valami botra rákötsz egy madzagot és a cica előtt elhúzod , szeretik a mozgó tárgyakat kergetni . Fekhelynek pedig pl egy dobozon kivágsz egy lyukat , a dobozba teszel valami régi ruhát amire ráfekszik , a lyukon bemegy és ez lehet egy kis házikó , vagy ilyesmi dolgok :)
2014. okt. 30. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én egyszer olyat láttam, hogy egy nagy dobozra vágtak lyukakat és abban bujkált a a cica.
2014. okt. 30. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :) Már fekhelye van régi pulóverből:)-----> [link] Ajánlom mindenkinek :)
2014. okt. 30. 18:59
 4/7 anonim ***** válasza:
Wow! Nagyon klassz fekhelye lehet :)
2014. okt. 30. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi de nem pont így néz ki!! :D
2014. okt. 30. 19:30
 6/7 anonim ***** válasza:

Nálam az alufóliagalacsin a nyerő. Az kicsit fénylik, picit zörög, az összes cicám imádja. A lakás tele van szórva velük, több helyre kötöttem fel, van madzagon húzható változata is.

Amit még én készítettem: a cicáim ugyan kijárósak, de jobb szeretnek bent lenni. Viszont kaparnak. Nézegettem kaparófákat, meg is döbbentem, hogy még a legkisebbekért is súlyos ezreket elkérnek. Jött a nagy ötlet, kerestem elő költöztetős kartondobozokat, mindet összehajtottam, összeragasztottam, kivágtam rájuk akkora lyukakat, hogy a cicák beférjenek, kívülről bevontam szőrme anyaggal, belülre ruhát tettem. Fogtam PVC csöveket, mert azok ugye olyan könnyűek, hogy a karton dobozok simán elbírják, vettem kötözőmadzagot, körbetekertem a csöveket és az egészet utána összeragasztottam. Igaz, nem lett olyan profi, mint a boltiak, de a lényeg, hogy a cicók imádják, abban alszanak, kaparják. Tovább fejlesztettem, felkötöttem rá ide-oda alufóliagalacsint, így játszani is tudnak rajta. Imádják. :) Ja és a nagy kedvenc, amiből mindig kell itthon lennie: hazahozok egy hatos ásványvizet, annak a zsugorfóliája. A legjobb bunyózós, csúszkálós, bujkálós hely a világon a krumpliháló mellett :D

2014. okt. 31. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Értem :) Nagyon kreatív ötlet volt a "kaparófa" :) Gratulálok biztos nagyon szép:) lehet hogy én is elkészítem majd :) Köszönöm az információkat! :)
2014. nov. 1. 09:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!