Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Elloptak a kiscicam. Hogyan...

Elloptak a kiscicam. Hogyan dolgozzam fel? :' (

Figyelt kérdés

Annyira szomoru vagyok, raadasul anyuek hibaja. A temeto kozeleben elunk, es az uton ilyenkor tobb szaz ember megy el elottunk. Kihagyjtak a kiscicat(nem is ertem miert?!) , es ok is elmentek a sirokhoz, mire visszajottek , nem talaltak. Annyira szep volt, es kulonleges. Sokat apoltuk, gondoztuk raadasul attol a macskatol van, aki sajnos elpusztult, O volt az utolso kolyke. En nem vagyok otthon, de sokat sirok, felek, hogy vmi rossz emberhez kerult, vagy barmi mas. Amugy nagyon remelem visszakapja az a rohadek, aki elvitte.

.... Annyira szomoru, a szivemhez nott :'''(



2014. nov. 1. 17:30
 1/8 anonim ***** válasza:
61%
ha nemláttad hogy valaki elvitte akkor még ne beszélj lopásról. lehet csak elmászkált a közelbe.
2014. nov. 1. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Nem hiszem, tuti elvittek.

Miert? Nekem faj, rosszul erint , mert tudom nalunk jo helye volt.

2014. nov. 1. 17:43
 3/8 anonim válasza:
51%

Szerintem egyenlőre ne aggódj. A mscskák ilyenek, elmászkálnak de visszajönnek. Ha elvittek, akkor is vissza tud menni hozzatok, hacsak nem zárják be.

Mennyi idelye ment el?

2014. nov. 1. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 KGabi0000 ***** válasza:
Melyik városban laksz?És milyen cica volt?
2014. nov. 1. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy nem szereti a tömeget, ennyi. Ha pár nap múlva sem lesz otthon, tegyél ki táblákat, ha el is lopták(, és nem állatkínzók), visszajön ;)
2014. nov. 1. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem volt véletlen koromfekete, netán hófehér?
2014. nov. 1. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

1 napja, perzsa keverek (szerintunk)

Cirmos volt.

Isaszeg

2014. nov. 2. 13:57
 8/8 KGabi0000 ***** válasza:
ÓÓÓ,akkor sajnos nem tudok segiteni,csak azért kérdeztem,mert nálunk a temetőnél az egyik rendőr kezében volt egy kiscica,de sajnos igy az nem lehet a tied.
2014. nov. 2. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!