Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Lehet-e macskákat szobatisztas...

Lehet-e macskákat szobatisztaságra nevelni? Mármint úgy, mint a kutyákat, hogy nem alomra szoktatni, hanem naponta többszöri rendszerességgel levinni sétálni meg ilyenek.

Figyelt kérdés
Mert majd én is szeretnék egyet, és a lakótelepünkön láttam már nénit, aki hasonló jelleggel vitte le a cicáját, csak sajnos már nem tudom tőle megkérdezni.

2014. nov. 11. 18:22
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem az egyik macskám kaparja az ajtót ha mennie kell, pisil, aztán visszajön, ugyanúgy kaparja az ajtót és beengedjük. Első macska volt és nem volt bent alom neki... kiskorában kiraktuk ha láttuk keresi hova pisiljen. Viszont annyira nem nyerő dolog mert éjszakánként ki-be járkál és nem lehet aludni tőle. Már van alom, de akkor sem abba pisil. Kivétel a tél, amikor már nagyon hideg van, akkor nem hajlandó kimenni.

Viszont ugyanezeket a másik macskámmal nem lehetett megcsinálni, ha kiraktuk hogy ott pisiljen akkor vagy az ajtóba pisilt, vagy megvárta hogy beengedjük és a szőnyegre.

2014. nov. 11. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2014. nov. 11. 23:09
 3/4 anonim ***** válasza:
igen, bár ők szagra mennek, lesz egy favorizált helye. Ennek homokos, murvásnak kell lennie.
2014. nov. 26. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi szépen :)
2014. dec. 3. 13:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!