Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi lenne ha a cicámnak száraz...

Mi lenne ha a cicámnak száraz macskatáp mellé konzerv helyett csirkemellet adnék?

Figyelt kérdés

Párolva, keveset nyersen is.

Minden macska konzervet szidnak, hogy nincs benne elég fehérje, a csirkemellnél kevés ételnek magasabb a fehérjetartalma.

Beszélek állatorvossal is.


Szerintetek?


2014. nov. 13. 14:43
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem a fehérje mennyiség a fontos főképp, hanem hogy egyszerűen hús nincs az olcsóbbakban csak állati melléktermék 5% jobb esetbe többi meg ki tudja micsoda vizen meg tartósítószereken és ízfokozókon kívűl. Persze van kivétel, akár még fressnapf-be is lehet kapni 70-80%- hús illetve haltartalmú konzervet, csak emberek lusták elolvasni az összetevőket, reklámba a cica a whiskast szereti aztán csókolom..

Konzerv nem létfontosságú, de cicák hajlamosak keveset inni és segít pótolni a vízszükségletet abba jó ha jó minőségűt vesz neki az ember.

Én azt javasolnám hogy néha konzerv,néha csirke,néha mondjuk veszel neki tonhalkonzervet, vagy nyers hal is kitűnő vacsi.

Ha nem akarsz konzervet rendelni akkor boltba kapható konzervek közül én ezt ajánlom:

[link]

tényleg meglepően jó minőség fressi szinten, cicám imádja és jók az összetevői :) Ízvilág se utolsó.

2014. nov. 13. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én nagyon régóta csirkemellfilével etettem a cicámat. Most már 6 éves elmúlt, és az állatorvos azt javasolta, hogy álljak át konzervre, mert ahogy idősödik, nehezen tudja megemészteni a nyers húst (főtten nem ette meg). Eleinte nemigen tetszett neki, de közben hoztunk egy kicsit, aki mindenevő, a konzervet imádja. Hogy irigységből e, nem tudom, de ennek hatására szépen átállt az "öreglány" is.
2014. nov. 13. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!