Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért nem állhatja a többi...

Miért nem állhatja a többi macskámat?

Figyelt kérdés
Van 3 cicám. Az egyikük már 6 éve velem van, egy lány perzsacica. Nagyon barátságos emberekkel és állatokkal egyaránt. Körülbelül fél éve kaptam 2 kiscicát , akiket nagyon szeretett. Folyton együtt aludtak, nyalták falták egymást mind a hárman :) Az egyikük egy kandúr a másik egy nőstény. Nagyon különleges volt a barátságuk. Viszont 1-2 hónapja a perzsacicám gyűlöli őket. Mind a kettejüket . Fúj, morog ha a közelben vannak , ad nekik egy egy pofont. Most figyeltem meg hogy a perzsa lány cicám a szoba egyik feléből odaosont és odaült a kandúr mellé, és mikor kinyitotta a szemét a kandúr a perzsa jól megpofozta. A fiúcska meg csak nézett hogy :Te most normális vagy? :) Mert nem mozdul, nem durva csak olyan nő-sárkányosan odamegy és karom nélkül püföli. A másik meg ilyenkor csak les hogy milyen nemnormális. Bár arra is gondoltam hogy azért csinálja mert a kandúr most lett ivarérett és bepróbálkozhatott nála. Csakhogy akkor a másik kislányt miért püföli? Nomeg, ezelőtt neki volt egy kandúr perzsa párja, igaz hogy sosem párosodtak (gondolom mert nem volt neki szimpatikus :)) , mert nem engedte neki, de attól független teljesen jó haverok voltak. Gondolkoztam azon hogy ivartalanítom a kandúrt, csak attól félek hogy attól nagyon ellustul és megváltozik a személyisége..

2014. nov. 14. 20:10
 1/1 anonim válasza:
Nekünk is volt egy 3 éves cicánk, aki egész kedves volt, de miután beköltözött hozzánk két másik cica, akkor ő is pont így viselkedett, csak ő emberekkel is. Szerintem féltékeny a kiscicákra, a perzsacica előtt ne nagyon babusgasd a kicsiket, nálunk is ez használt a legjobban.
2014. nov. 17. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!