Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi baja lehet a macskának?...

Mi baja lehet a macskának? Fogzás?

Figyelt kérdés

7 hónapos nőstény cica, 3 napja elkezdett furcsán viselkedni, csak húst hajlandó enni kézből de azt is nagyon keveset. Inni se nagyon akar, nehezen nyitja ki a száját. Tegnap egész nap a radiátor mellett aludt, és mikor este kiengedtem észrevettem, hogy kifolyt a nyála. Ma pedig így jött haza este, mint a képen látható. A tesójánál is hasonló tünetek voltak, neki a fogzás miatt volt, de közel sem viselte meg ennyire. Esetleg vigyem el állatorvoshoz?


[link]



2014. nov. 22. 22:07
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
7 hónaposan már túl van a fogzáson, nem attól van. Irány az orvos!
2014. nov. 22. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Fogváltást észre se veszed,hisz nem jár fájdalommal..

A te cicád szörnyen néz ki,vidd el orvoshoz,nem nyálzik inkább habzik szegénynek a szája.

2014. nov. 23. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Doki, mielőbb!!!
2014. nov. 23. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Van egy aranyszabály,ha a macska betegnek látszik,akkor az is.Márpedig ez a jószág egyáltalán nem néz ki jól.Mielőbb keresd fel az orvost,valószínűleg valamilyen szájproblémája van,vagy légúti betegsége,esetleg rosszat evett,vagy veszett.Fogzás kizárva,esetleg szó lehet eltályogosodott,vagy rossz fogról,de mindegy,ennek a jószágnak orvos kell!
2014. nov. 23. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ez a cica nagybeteg. Voltatok már orvosnál?
2014. nov. 24. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Igen, még aznap elvittem orvoshoz. Már meg is gyógyult szerencsére. :)
2014. nov. 29. 14:13
 7/9 anonim ***** válasza:
Örülök neki!!!
2014. nov. 30. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
szia, megkérdezhetem, hogy mi volt a baja a cicának? van pár kóbor macsek az utcában, akiknek szoktam enni adni, és észrevettem, hogy az egyik hasonló tüneteket produkál, mint a te cicád, de sajnos annyira félős, hogy így egyszerűen nem tudom megfogni, és jobban megnézni vagy elvinni dokihoz
2015. febr. 9. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

kérlek írd le, hogy mit mondott a doki mi volt a baja?

az én cicám is hasonlóan néz ki és tünetek is stimmelnek. 11 hónapos és kandúr

2015. márc. 12. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!