Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ivartalanított 6 éves lány...

Ivartalanított 6 éves lány macska eltévedhet?

Figyelt kérdés
2014. nov. 23. 05:57
 1/10 A kérdező kommentje:
5 hete költöztünk át a kertes házból egy lakásba, de itt is van udvar... 4 hétig nem engedtük ki, majd naponta többször pár percekre. Ez a hely 2 kilométerrel van odébb mint ahol lakott 6 évig, éjjelre kint maradt hajnalra pedig eltünt, hiába hivogatom nem jön. Mi történhetett es hol keressem??
2014. nov. 23. 06:01
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem fordulhat elő.
2014. nov. 23. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
A régi helyen keresd!
2014. nov. 23. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Most maradt kint először egész éjjelre, 6 hétig bent volt 5. héttől pedig naponta tobbszor par percre...
2014. nov. 23. 06:37
 5/10 anonim ***** válasza:

Mivel a macska elég idős,így képtelen eltévedni,függetlenül attól,hogy ivartalanított vagy sem.

A költözés eléggé megviseli az állatokat,így valószínű hogy a régi lakóhely környékén mászkál valahol.Tápos zacskó zörgetésével,tálkájának ütögetésével vagy a jól bevált cicc-cicc csalogatással könnyedén előcsalható.Próbáld meg úgy visszavinni,hogy ne lássa,merre mentek!

2014. nov. 23. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
A régi helyen többször előfordult, hogy nem jott haza 1-2 napig, majd előkerült a szomszéd telekről... Nagy vadász volt, rengeteg egeret hordott haza. Lassan egy napja nincs, előfordulhat hogy egy alig ismert udvarról végleg eltünik? A környéken sok a kutya is...:( Viszont nem egy csavargos tipus, ivartalanított nyugodt macska...
2014. nov. 23. 15:03
 7/10 anonim válasza:
szia! 3 éves kan macskánk van kinti macska egyszer csak eltünt 1 honapra teljesen felmontuk rola hogy haza jön az csoda történ és amikor kinyitotam az ajtot ak ot ált szeb volt mint valah és azota nem koborolt el! remélem sokat segitetem
2014. nov. 23. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Attól félek, hogy megölte vmelyik kutya az éjjel vagy a szomszéd tyùktartós neni mérget tett ki...:(
2014. nov. 23. 18:59
 9/10 A kérdező kommentje:
Körbejártuk a szomszedokat szinte mindenhol kutyak vannak, sehol egy macska... Szerintetek mennyi esely van arra hogy még él es visszajön?
2014. nov. 23. 20:06
 10/10 A kérdező kommentje:
Hajnalban kinéztem és beszaladt a macskám nagyon boldog vagyok...!!
2014. nov. 24. 05:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!