Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Van két macskánk 8 honaposak...

Van két macskánk 8 honaposak ki akarjuk teni őket mert ösze visza piszkitanak csk 1 baj van hogy jön a tél és edig bent voltak csak gyenge az imunrendszerük és félünk hogy meg fáznak mit tegyünk? Köszönöm valáaszokat

Figyelt kérdés

#macska ki szoktatása s
2014. nov. 23. 18:59
 1/6 anonim ***** válasza:
Tanulj meg írni. Ha sikerült magadat megnevelni akkor a macska gyerekjáték lesz...
2014. nov. 23. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Sokan sosem tanulnak meg írni mivel diszlexiásak mint én illetve mi; Tegyetek be téli melegítőt a sufniba ahol a macska meghúzza magát + macska wc ha mégis bemegy.
2014. nov. 23. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Milyen almot használtok? Hány almosdoboz van? Milyen gyakran tisztítjátok? Javaslat a kitevéshez: próbáld ki néhány órán át, milyen kinn élni az udvaron. Ha tetszik, tegyétek ki őket. Ha nem, gondolkodjatok el rajta és adjátok őket olyan gazdához, aki törődik velük és nem kivágja a hidegbe.
2014. nov. 23. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Idén már nem szabad őket kitenni. A cicák téli bundája szeptember-október körül alakul ki, a folyamatos lehűlés következtében. Nekik nincs téli bundájuk, így meg fognak kint fázni. Ha egy cica össze-vissza piszkít, az szinte biztosan a gazdi hibája.
2014. nov. 23. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Legalább 3 alomtálca (az a sima, fedél nélküli), próbáljatok ki többféle macskaalmot, nálunk a belany ultra vált be, de ezt macskája válogatja. Legalább napi 2-3 alkalommal ki kell takarítani. Olyan helyre tegyétek, ahova sűrűn végzik a dolgukat. Szerintem egy hét alatt simán beleszoknak. Nekünk a kinti macska ként tartott macskánk kb 2 nap alatt megszokta, nem is jár máshova. Ha nem az alomba 'sikerül' át kell mosni a helyet valami szagos tisztító szerrel. Nálunk a well done vált be, macskára ugyan nincs tesztelve, de kutyáknál tökéletesen működött.
2014. nov. 24. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Én nem rég fogadtam örökbe 2 kandúr cicát.Eddig bent voltak tartva és most még én is bent tartom őket.csináltam nekik egy nagyon komoly szigetelt cica lakást(fa,10cm hungarocel+padló szőnyeg belülre és még egy vastag pulcsi is be ment nekik.Viszont félek ki rakni őket mert tényleg hidegek vannak és a szőrük sajnos nem elég vastag.Egy ilyen házban vajon lenne bajuk?

Szél védett meg minden.

2014. nov. 28. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!