Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Akárki tudja itt hogy hogyan...

Akárki tudja itt hogy hogyan lehet a hosszú szőrü macskám szőréből kiszedni a sima étolajat? SOS SEGÍTSÉG KÉNE!

Figyelt kérdés
Kérlek ne irjatok bunkó válaszokat mert véletlenül ment rá a macskára az étolaj.
2014. dec. 5. 23:57
 1/6 anonim válasza:
mosogatoszer :D
2014. dec. 6. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk is volt már ilyen!

A dilibogyó beleült a serpenyőbe,mert hát az milyen kényelmes lehetett. 😺

Akkor nálunk csak a macska samponos fürdetés segített. Leitattam papírtörlővel a nagyját előtte.

2014. dec. 6. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha nem túl nagy terület (tényleg nem az egész macska olajos) akkor mosogatószer, ahogy az első irta. Vizezz be egy rongyot, arra mehet a mosogatószer. De azért vigyázz, hogy a szemébe, stb ne menjen, és rendesen öblítsd le róla :)
2014. dec. 6. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Platypus ***** válasza:
41%
Inkább vegyél macskasampont. A mosogatószer még az én bőrömet is nagyon kiszárítja, pedig nem vagyok macska, és a macskák bőre sokkal érzékenyebb az ilyesmire lévén sokkal visszafogottabb a faggyútermelésük mint nekünk. Vagy ha már mindenképpen háztáji megoldást keresel, akkor gyerek tusfürdő. Nagyobb mennyiség kell belőle de még így is kíméletesebb.
2014. dec. 6. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Fürdés zsíroldó samponnal,de egy bőrkímélő mosogatószer is jó.
2014. dec. 6. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Vicuska87 ***** válasza:
Jar mosogató, és fürdés!
2014. dec. 7. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!