Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Új kiscicám állandóan az ágy...

Új kiscicám állandóan az ágy közepére kakil. Hogy szoktassam le?

Figyelt kérdés
Sok macskám volt már, de ilyennel még nem volt dolgom. Kb egy hete van nálam, 10 hetes kiscica. Alomba is normálisan jár, éjszaka viszont velem alszik, mert máskülönben ordít. Az alom ott van tőle MÁSFÉL MÉTERRE, de nem, ő az ágyba szarik. Hogy szoktassam le? Annyira undorító, nincs más több ágyneműm...

2014. dec. 10. 20:42
 1/4 A kérdező kommentje:
Ja és semmilyen eü problémája nincs neki, teljesen egészséges.
2014. dec. 10. 20:43
 2/4 Rbomb válasza:
ha egyszer oda nyomta akkor nehéz leszoktatni róla.Mosd át vagy 2szer legalább,de lehet még akkor is minimálisan érezni fogja rajta hogy ott már volt akkor oda is lehet.türelem.
2014. dec. 10. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Próbáld meg, hogy aludhat melletted, de nem az ágyban, hanem az ágy mellett egy fotelban, széken, amit akár teljesen neki is tolhatsz az ágynak, de azért az az ő külön helye legyen.
2014. dec. 11. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Pá napra zárd be egy kizárólag kemény burkolatú helyiségbe, ahol csak az alom puha. (Ha ordít, hát, ordít, pár napot ki kell bírnod:( )

Nekem is volt egy macskám, amelyik ugyanezt csinálta, én a fürdőbe zártam be, utána nem volt gond vele.

2014. dec. 11. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!