Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Milyen almot vegyek?

Milyen almot vegyek?

Figyelt kérdés
Most Biolux alma van a cicának, de nem vagyok vele maximálisan elégedett, nedvességre nem tapad össze az alom. Milyet ajánlanátok? A szilikonosról mi a véleményetek? Első szobacica, első alom, amit kipróbáltam. Ha tudtok, írjatok, kérlek árat, és kiszerelést. Köszi előre is!

2014. dec. 10. 22:12
 1/8 anonim ***** válasza:
A Biolux tényleg nem jó. Én már egy ideje CBA-sat használok, csak pár forinttal drágább, mint a Biolux. Viszont csomósodik és elég jól megköti a szagokat is. A Biolux sajnos ezt sem csinálta. Szilikonosat nem használtam még, de nem is szándékozok ezreket költeni alomra, amikor a CBA-ás is jó.
2014. dec. 10. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Csak szilikonosra esküszök,soha nem vennék mást. Én utáltam a sima almot,beleragadt a cica tappancsára, szét volt hordva folyton a kanapéra, a lakásba, szagos is volt főleg kandúrom van még egyenlőre golyókkal, tehát váltottam szilikonosra. Fressnapfbe a multifit de legjobb esküszöm a tescoba kapható szilikonos alom:


[link]


Kedvező árú, beszív minden szagot, nagy szemcsés így könnyű takarítani és nem tapad az alom aljára a pisi.


Ennél a kérdésnél vannak vélemények :


http://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__macskak__4945258-szil..

2014. dec. 10. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2014. dec. 11. 07:16
 4/8 anonim ***** válasza:
Nagyon jó a szilikás alom, de eleinte lehet hogy nem fog tetszeni a cicádnak, úgyhogy keverni kell egy darabig a hagyományossal. A Kingstart tudom ajánlani, ezt már elég olcsón lehet rendelni neten, de több helyen kapható azt hiszem Alphazoo-ban is. Az van ráírva hogy természetes anyagokból van, és le lehet húzni a wc-n. (na én azért az egész alomcserénél nem szoktam, csak ami ráragad a végtermékre az nem gond ha a wc-be kerül) nekem ez nagyon nagy előny, hogy nem kell zacskózni.
2014. dec. 11. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Szia! Nekunk a szilikonos valt be. Nem budi, konnyu takaritani! NEM kevertuk semmivel! Egyszeruen tedd bele a cicat. Tescoba v. Sparba vesszuk.
2014. dec. 11. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
tegnap hoztam haza a menhelyről egy 1 éves cicát, szobatiszta, de nem tudom, bele megy-e a szilikonosba, még nem igazán ismertük ki egymást. megpróbálom a szilikonost, aztán majd elválik. az lenne a legfontosabb, hogy elszívja a szagokat. azért is gondoltam rá. esetleg márkát ajánlanátok? a Panzi pussy cat-re gondoltam.
2014. dec. 11. 09:39
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekünk a MultiFit BioFresh vált be, bár mostanában csak citromillatú változatot lehet kapni:(, de számunkra így is ez volt idáig magasan a legjobb...
2014. dec. 11. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Köszi szépen minden felelős állattartó nevében, hogy nem vettél tenyésztő állattól cicát, hanem mentettél egyet!


Tényleg köszönöm!

2015. máj. 21. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!