Kezdőoldal » Állatok » Macskák » 8 hónapos nőstény cicámat...

8 hónapos nőstény cicámat mikor lehet leghamarabb ivartalanítani?

Figyelt kérdés
Az állatorvos azt mondta, ők meg szokták várni az egy éves kort és én is aggódom, hogy olyan kicsi még egy ilyen nagy műtéthez (nőstényeknél ugyebár nyilván bonyolultabb az egész), de nem szeretném megvárni az első ivarzást sem, az esetleges kiscica-áldást meg pláne nem! Azt sem tudom, mikor, hogy néz ez ki a cicáknál, a szuka kutyáknál elég feltűnő jelei vannak a tüzelésnek, de a maccsoknál nem tudom, mennyire észrevehető a dolog. Jó lenne még mindenesetre az első előtt ivartalaníttatni, de az orvos várna még inkább, nem tudom, ti mit javasoltok?

2014. dec. 16. 16:24
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Válts állatorvost! Ha elérte a súlya az 1 kg-ot, már mehet is műtétre.......


[link]

2014. dec. 16. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Bizony vidd másik dokihoz, már régen lehetett volna. Reméljük még nem késő, hiszen ilyen korban már lehet vemhes is.
2014. dec. 16. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Mi mindig 4-5 hónapos korában ivartalaníttattuk. Akkor már simán lehet. Ne várj tovább semmiképp.
2014. dec. 16. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat! Mindenkit felpontoztam, ha számít. Akkor nincs mese, másik dokihoz fordulunk, nagyon nem szeretném, ha babákkal együtt jönne haza - bár egyelőre a kerten kívül nem merészkedik, nem szeretném megvárni, míg baj lesz.
2014. dec. 16. 23:31
 5/5 anonim ***** válasza:
Az enyémet tegnap ivartalanították,pont 8 hónapos...
2014. dec. 18. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!