Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A macskám teli van serkével,...

A macskám teli van serkével, mivel távolíthatnám el?

Figyelt kérdés

Már egy ideje egyre több van rajta, de nem használt a frontline, pedig arra azt mondták, hogy az segít.

Valami más ötlet?



2014. dec. 17. 20:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Vidd el orvoshoz, megvizsgálja, ad rá megfelelő spot-ont, esetleg injekciót, ha szükséges. Ez mellett féregteleníteni is kell.
2014. dec. 18. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szedegesd ki belőle... sűrű fogú fésűvel, vagy kézzel..
2014. dec. 18. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Az orvost csak a legvégső esetben szeretném, ha tényleg kell, és én nem tudom eltávolítani, mert nagyon drága. (persze, ha úgy adódna, feltétlen elviszem ezen nem múlik)

Ha jó alaposan átfésülöm akkor az nem fog neki fájni? Nem fogja az tépni?

2014. dec. 18. 20:37
 4/5 anonim ***** válasza:

Fésülgetheted, a lerakott petéket nem fogod tudni kifésülni, csak a kifejlett állatot, azaz a probléma állandóan vissza fog térni, egészen addig, amíg normálisan ki nem lesz irtva. Ja és ha nem irtatjátok ki, akkor az egész környezetet fertőzi, mindent, ahova eljut a cica.

Az orvosra meg azt a legegyszerűbb mondani, hogy drága, elmondom neked, 1200 ft-ot fizettem a befogadott cicámra, hogy kapott egy injekciót, mert olyan szinten hemzsegtek a bolhák benne, hogy nem lehetett máshogy kiirtani, plusz 1870 ft-ért vettem Stronghold spot-ont, ami külső és belső élősködők (azaz férgek) ellen is hat. Egy valóban használható, sűrű fogú cicafésű 2000-3000 ft. Lehet osztani, szorozni, hogy akkor érdemes-e próbálkozni, vagy a biztos megoldást választani. Nem véletlen írtam a dokit, nem egy szívtranszplantáció műtét árát kell kifizetni, 1-2 ezer forintról van mindössze szó.

2014. dec. 18. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Stronghold cseppet ajánlom én is, nemcsak a kifejlett élősködőket öli meg, hanem a lárvákat és petéket is. Viszont vényköteles, állatorvostól tudod megvenni.
2014. dec. 19. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!