Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Szerintetek milyen fajta...

Szerintetek milyen fajta cicám legyen?

Figyelt kérdés
Eddig sima házimacskára gondoltunk,de kíváncsi vagyok szerintetek milyen legyen.Első cicám lesz (szerintem lány) valószínűleg menhelyről lesz de több ismerősünknek is van más-más fajta.

2015. jan. 11. 21:44
 1/9 anonim válasza:
Nekem a sphynx (kopasz cica) a kedvencem,de nagyon drága és sokaknak nem tetszik.
2015. jan. 11. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ne valószínűleg legyen menhelyről, hanem menhelyről legyen, sima házicica. Mentsetek életet!
2015. jan. 11. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Házimacska. Imádnivalóak, ráadásul sokkal ellenállóbbak szerintem más fajtáknál. Üdv egy 10 cicás gazdi
2015. jan. 11. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Van egy macskás könyv aminek a címét sajnos elfelejtettem de nagyon nagyon sok faj le volt benne írva képekkel + rövid leírással h milyenek, keresgess ilyen könyveket hátha megtetszik valamelyik faj :D Amúgy egy sima perzsa macska szerintem tökéletes választás lenne :)
2015. jan. 11. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Macskusz Házikusz?
2015. jan. 11. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Fajtatisztákhoz hasonlítva:

Orosz kék macska, szőrös maine coon, abesszin, ocicat, - ilyesmi külső jellemeket keresnék.

Egyet értek a többiekkel, menhely vagy ismerőstől (ha normális az anyamacska). A lánymacskák neccesek. Nem is a kismacskák, nekünk például lelécelt, amikor kölykedzett - azóta is mást boldogít. Ha ivartalanítva lesz 1-2 évesen, akkor viszont jobb, mint egy kandúr.

2015. jan. 11. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ha arra gondolok, hogy fajtatiszta, akkor ragdoll. Egyszerűen gyönyörűek!


Aztán mikor eldöntöttük, hogy lesz cicánk, nem kellett gondolkodni, hogy milyen lesz. Párom felhívta egy ismerősét, hogy ha megint lesznek kiscicák, akkor elhoznánk egyet. Na kiderült, akkor születtek. 7 hét múlva elmentünk hozzájuk és azóta egy imádnivaló kis házi cirmossal vagyunk boldogabbak.

2015. jan. 12. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat!Akkor menhelyről lesz a cicus! :)
2015. jan. 12. 12:45
 9/9 Meton ***** válasza:
Mindenféle cicával volt már dolgom, de a cica az cica, csak többféle színváltozata van. A menhelyi cica bátor és dicséretes döntés. Az ivartalanításért és a kezelésekért ott is kell fizetni, de legalább megmentesz egy cicát. Arra készülj fel, hogy általában vadak, meg kell szelídíteni. Érdemes előre megismerni, barátkozni vele. Kaját érdemes neki vinni, egy jó baráti kapcsolat alapja a macskakaja. Más nem fogja érdekelni.
2018. szept. 2. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!