Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogy adjam oda a macskámnak a...

Hogy adjam oda a macskámnak a Calo-pet pasztát ha nem hagyja, úgy el is fogyassza és ne utáljon érte?

Figyelt kérdés
2015. jan. 15. 20:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ha nem eszi meg magába akkor keverd kajába. Mondjuk megfelelő táp mellé nem szükséges ilyesmit adni...
2015. jan. 15. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Keverd a macskakonzervhez.

Nekem amúgy a állatdoki azt mondta, ha nagyon nem akarja a macska megenni a gyógyszert/vitamint stb, akkor egy májkrémet hígítsak fel vízzel tegyek hozzá egy kanál cukrot, hogy jó édes legyen és abba keverjek bele minden "finomságot". Eddig bevált a recept, mindig betudtam csapni a macsekot.

2015. jan. 15. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Én megsimogattam anno, hátulról megfogtam a buksiját, kisujj oldalról a szájába és mutatóujjra nyomott pasztát a szájpadlására kentem. Az orvosd nem vacakol ennyit, oldalról nyomja a szájukba, vagy fecskendővel. Az enyémnek roborálásra kellett, erősen legyengült veseelégtelenség miatt, muszáj volt és így tudtam beadni évekig, a kedveskedés a kukában végezte rendre. Egy idő után nem mar le érte.
2015. jan. 15. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Egyébként beteg, az orvos injekciózza, de nem akar enni és ma adtam neki pasztát de egy kanalat is kínkeservesen küzdöttünk le, nem hogy kettőt..
2015. jan. 15. 22:47
 5/11 A kérdező kommentje:
Az a baj nekem a cicám most semmit nem fogad el, de nem is értem miért. Az ő érdekében történik, ehetne már..máskor bezzeg.Egyébként hallottam a szőlőcukros vízről is, lehet az is beválna, de szerintem az én macskám azt se inná meg, pedig olyan egyszerű lenne.
2015. jan. 15. 22:50
 6/11 anonim ***** válasza:
Fecskendőből oldalról, a torka irányában nyomd lassan. Kénytelen lesz lenyelni. Nem fog megutálni érte, ne félj. Tablettát még nehezebb beadni, azt le kell nyomni a torkán. Pasztát egyszerűbb. Ha túl sűrű, higítsd fel egy kis vízzel.
2015. jan. 16. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Esetleg megpróbálhatod az orrára vagy a mancsára kenni, zavarni fogja hogy ott van, ezért lenyalja. Nálam egyszer már bevált ez a módszer.
2015. jan. 16. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Esetleg próbáld ki ezt a módszert:


[link]

2015. jan. 16. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Tablettákat a legegyszerűbb beadni , ha porrá töröd őket ,és vajjal elkevered . Lenyalják az ujjadról és még követelnek többet . Szerintem a pasztával is működne.


P.S. ; Vaj ! - Nem margarin ...

2015. jan. 17. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Kacsacomb-ba burkolva.
2015. jan. 20. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!