Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A macskamat szeretnem olaszors...

Monika roberta kérdése:

A macskamat szeretnem olaszorszagba vinni, az alitalianak van kepe 75 eu elkerni. Tudnatok ajanlani milyen modon tudnam, milyen legitarsosaggal olcsobban szallitani?

Figyelt kérdés
Irorszagba is szeretnem kivinni,de karantenba akarjak rakni szegenyt..mit tudnak csinalni?

#repülőjegy #macska #Írország #Olaszország #karantén #kisallat szallitasa #utazas repulon
2015. jan. 18. 22:18
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nincs szó karanténról, ha megfelel a cica az alábbi követelményeknek Írországhoz:

[link]

Az állatszállítás sokkal drágább, mint az emberé.

2015. jan. 18. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én is kb 75-100euróért szoktam szállítani és az ölemben utazik (a szállító dobozában).
2015. jan. 18. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
koszonom a valaszokat,melyik orszagba szoktad szallitani?es mitol fugg hogy 75 vagy 100?nekem csak odaut kerul ennyibe plusz visszaut:(kilot nalad figyelembe veszik??koszonom:)
2015. jan. 19. 16:53
 4/8 anonim ***** válasza:

Mi is voltunk Olaszországban, Svájcban, Németországban, Belgiumban, de főleg Svájcba megyünk.


75-100E között lenni, passz hogy mennyi - nem figyeltem még meg pontosan.

2015. jan. 20. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Jah nekem is csak az odaút 75-100E. Nem tudom pontosan mennyi, kb ennyibe kerül.
2015. jan. 20. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szia! Mindig légitársaság függő a dolog. Mi Olaszo.-ból költöztünk ki Finnországba és 8 kg-os súlyhatáron belül az állat veled utazhat az utastérben (szorúan csak hordozóban) ez 40 euróba kerül (Finnair). Alitalia valóban drága, mi ezért (is) nem őket választottuk. Szóba jöhet még talán a Norwegian ami olcsóbb (szintén 40 euró ha jól emlékszem) de két hátránya is van, átszállásos és csak rakodótérben tudnád vinni a cicát. Ha nem feltétlen ragaszkodsz a repülőhöz, mi Magyarországra kocsival hoztuk haza (bla bla car pl) nem kértek semmi plusz díjat a cica miatt, nekünk is csak 50 euró volt fejenként az út, hátránya hogy hosszú volt egy kissé de a cica jobban bírta mint mi ( a repülést is, egy kis hős a drágám, meg se szólalt egész úton pedig még elég gyerek a nyüzsgős fajtából) :)

Írország: állatok bevitele a szigetországokba mindig macerásabb...

2015. jan. 26. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Szia milyen az a bla bla car???en vezeti valaki,vagy nekem kene vezetni?mert en nem tudok az a baj:(
2015. jan. 27. 23:18
 8/8 anonim ***** válasza:
Olyan mint az Oszkár vagy Telekocsi. Egy oldal ahová sofőrök és utasok is beregisztrálnak, és tudsz hirdetést feladni/keresni, betársulni olyanok mellé akik odamennek ahová te is szeretnél és benzinpénzt kell fizetni. Illetve ajánlom a facebook-os csoportokat, rengeteg magyar dolgozik pl Olaszországban akik rendszeresen, hetente kéthetente ingáznak a 2 ország között, mi is egy ilyen emberrel jöttünk haza karácsonykor, nagyon megérte.
2015. jan. 28. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!