Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi baja lehet a cicámnak?

Mi baja lehet a cicámnak?

Figyelt kérdés

Kb 1 hónapja az utcáról befogadtam egy lány cicát, karácsonykor észrevettem, hogy másképp reagál a pupillája, nem egyformán szűkül/tágul ez másnapra elmúlt. Tegnap ez megint előjött, beszéltem állatorvossal, hétfőre van időpontom, de addig is szeretném tudni mire számíthatok-

A cica eszik,játszik, nem bágyadt. Olvastam, hogy a száraz FIP-nek lehet ilyen tünete. Valakinek van valamilyen tapasztalata? Amúgy a cica lakásban tartott.



2015. jan. 24. 16:33
 1/3 anonim válasza:
100%
Az enyém ablaknak a szilikonját ette meg, néha evett, néha nem, kitágult, furcsa pupillája volt. Fip-nél látszik, hogy beteg mindenhogy. Majd írj, hogy mi volt, borzalmas, hogy hétfőig kell várni.
2015. jan. 25. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Valamelyik ételre ilyesmi az allergia, nem tudom pontosan. Adtál neki valami nem odaillőt?
2015. jan. 25. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Whiskast eszik, meg néha kap gourmet konzerveset, de semmi más emberi kaját nem adok. Szemeteshez nem fér hozzá arra figyelek.

Létezik az, hogy a whiskasra allergiás reakció? Amikor befogadtam purina tápot kapott.

Most normális a szeme, ha nagyon figyelem akkor látszik a különbség, de ugyanúgy játszik, eszik, iszik.

Most megnéztem a pár hetes képeket és mintha ott sem lenne egyforma a szeme...

2015. jan. 25. 17:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!