Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A macskám szopizás közben...

A macskám szopizás közben kiengedi a karmait, és úgy dagaszt, hogy tudnánk a karmolásról leszoktatni? A többi nem zavar.

Figyelt kérdés
2015. jan. 25. 20:06
 1/4 anonim ***** válasza:
73%
erről szerintem nem lehet leszoktatni. ez egy vele született reflex, az anyját is dagasztja, hogy jobban jöjjön a tej. csak őt védi a bundája.
2015. jan. 25. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
77%
Én megfogom a kis mancsát, általában abbahagyja. Vagy az ujjamat dugom a mancsa alá, az nem fáj.
2015. jan. 25. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
ha kiengedi a karmait, akkor finoman rafujsz. Ennyi, nem kell tobb, megerti, hogy az neked mar faj.
2015. jan. 25. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
nekem mindenhol fáj :D amígy kicsi, nem érti meg, illetve, ha meg is érti, még nem tudja akaratlagosan irányítani a karmait, vagy erre odafigyelni. pláne amikor nagy hévben van. nekem a tricepszemen (ill. annak helyén :D) dagaszt és csak ott és csak akkor ha rövidújjúban vagyok, tehát csupasz. persze ott a legvékonyabb a bőröm. nem mindig engedem neki, vagy ha igen, akkor megpróbálom váltogatni a kezemet. de az tuti, hogy ettől jól érzi magát ezért engedem, szerintem ha ezért megbüntetném azon befordulna a kis lelke. (lehet hülye vagyok, de szinte csak ilyenkor dorombol és dagaszt, hát ezt a a kicsi boldogságot nem veszem el tőle)
2015. jan. 26. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!