Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ha ivarérés után ivartalanítun...

Ha ivarérés után ivartalanítunk egy nőstény (lány) cicát akkor fog még nyávogni?

Figyelt kérdés
Nincs cicám de nyáron fogok kapni.

2015. febr. 15. 14:30
 1/6 anonim ***** válasza:
A kettő között semmi összefüggés nincs :) Ha nyávogós, olyan is marad.
2015. febr. 15. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mivel nem a méhével nyávog, ezért igen, fog nyávogni.
2015. febr. 15. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Oké csak valahol olvastam ,hogy ha ivartalanítjuk akkor "megszűnik" ez az ösztön mert nem termelődik hormon (vagy valami hasonlót)
2015. febr. 15. 14:40
 4/6 anonim ***** válasza:

A kandúr cicáknál a jelölés esetében van ilyen, hogy megmarad a szokás, de nem lesz olyan büdös, viszont azért kellemetlen, ha jelöl.

A nőstény cicáknál ilyen nincs. Viszont az én cicám előtte alig nyávogott, az első tüzeléskor, amikor éjszaka nyávogott, akkor állandóan felkeltem hozzá (mert barátom korán ment dolgozni, nem akartam, hogy felzavarja) és rájött, hogy a nyávogással sikeresen fel tudja hívni magára a figyelmet. Azóta ivartalanítva lett, de nyávog, ha éhes, ha figyelemre vágyik. Bár szerintem ez még normális, az volt a fura az elején, hogy sosem nyávogott. (Szerencsére éjszaka azért most sem szokott).

2015. febr. 15. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha a tüzeléssel járó folyamatos, kibírhatatlan, sokszor keserves nyávogásra gondolsz, akkor az meg fog szűnni. De ugyanúgy fog nyávogni, mint minden cica normál esetben.
2015. febr. 15. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
a tüzeléssel járóra és köszi hogy válaszoltatok :)
2015. febr. 17. 15:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!