Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Nagyon szeretnék egy cicát...

Nagyon szeretnék egy cicát szülinapomra, de nem mehetnénk nyaralni miatta? Az értelmes válaszokat felpontozom!

Figyelt kérdés
Az nemigen eshet szóba hogy magunkkal visszük. Mondjak le a cicáról, vagy a nyaralásról? Vagy egyikről sem kell? Előre is nagyon köszi a válaszokat :)
2015. febr. 21. 14:54
 1/9 anonim ***** válasza:

Ha külföldre akartok, akkor lehet, ha drágábban jön ki, mert állatorvos kell nézze, meg ilyen papírokat kell adjon stb.

De ha csak abba az országba mentek, ahol élsz, akkor szerintem lehet vinni. Hordozóketrecbe, vagy az öledbe, ha rosszul van az autóba.

2015. febr. 21. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Nem tudod odaadni valakinek, hogy vigyázzon rá, míg nem vagytok otthon?
2015. febr. 21. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Már miért ne mehetnének nyaralni? Egyszeráen megkértek valakit, hogy lássael addig. Nemk nagy kunszt. Most nem tudom, hogy ez eszedbe sem jutott, vagy egyáltalán senki sincsen aki hajlandó lenne naponta ránézni...
2015. febr. 21. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Szerinted hány embernek van háziállata és mégis megy nyaralni?

Nincs valaki, aki ad neki enni, míg te nyaralsz? Heti 2-3x elég ha ránéz. Ha kertes házban laksz, akkor kérd meg a szomszédot. Ha társasban, akkor is megkérheted a szomszédot, vagy rokont, barátot. Esetleg valaki befogadhatja arra a pár napra a saját otthonába.

Mikor mi mentünk nyaralni (kertes ház, kutya+macska) akkor megkértük a szomszédot. Előre megvettük a tápot, ő csak odatette a tányérjukba és adott vizet nekik.

2015. febr. 21. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Platypus ***** válasza:
100%
Macskapanzió is létezik.
2015. febr. 21. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Hát nekem mindig volt cicám, de azért eljártunk nyaralni.


Tény, hogy mostanában, mikor évente több hónapot vagyok távol, már nem tudok cicát vállalni. És baromira hiányzik.:(


De amíg csak 8-10 napra utaztunk el, kulcsot adtunk a szomszédnak, ő naponta átjött és ellátta a ciccet. Igaz, nekem kinti-benti macskám volt, nem volt naphosszat bezárva a házba. És nagyon gyorsan megtanulta, hogyha baja van, a szomszédhoz kell menni.

2015. febr. 21. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 SzMHZs ***** válasza:
Nekem egy kutyám és két cicám van. Voltunk nyaralni, a két cicára apósom vigyázott, a kutya meg a nyaralás azon részében, ahova nem tudtuk vinni (fesztivál), panzióban töltötte az időt. A cica egyszerűbb is, meg lehet kérni valakit, hogy naponta nézzen rá, adjon neki kaját.
2015. febr. 21. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem kell. Cicapanzió. Most február elején síeléskor is beadtam. Elég sok helyen van, de rokon is segíthet.
2015. febr. 21. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekünk 3 cicánk van és mégis járunk nyaralni meg telelni meg minden. Néha lakókocsit bérlünk, akkor jönnek a cicák is nyaralni, néha meg otthon maradnak és valakit megkérünk hogy minden nap etesse meg őket.
2015. febr. 21. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!