Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért idegbeteg a macskám?

Miért idegbeteg a macskám?

Figyelt kérdés
Kisebb korában sokat piszkáltam nem tudon ez lehet e az oka de egyszerűen nem lehet már hozzá érni olyan ideges mindig. Ha felvesszük a kezünkbe egyből belénk kapaszkodik és nyávog idegesen meg morog meg a farkát csapkodja főleg mikor ki akarjuk rakni az udvarra olyankor morog a legjobban meg karmol. De szokott kedves is lenni mikor kaja kell akkor aztán tud hízelegni meg ha úgy vagy felugrik az ölünkbe de az általános hangulata nagyon rossz. Már 2x ellett két kicsi meg lett tartva azokat is már bántja nagyon utálja őket meg most megint vemhes. Nem tudom már mit tegyek hogy ne legyen idegbeteg egyszerűen nem lehet a kezünkbe venni.

2015. márc. 3. 13:46
 1/4 anonim ***** válasza:
39%

Hát én megértem nekünk is egy idegbeteg macskánk volt.Dettó ugyan ezek voltak.

Mi sem tudtunk kezdeni semmit vele.

Folyton pofozta a kutyánkat ő pedig hagyta,szóval nem is szeretgettük, mert ha meg gondolta magát akkor vagy belénk kapott vagy megharapott.

Erre sajnos nincs semmi "orvosság" ilyen és így kell elfogadni.Sajnos:(

2015. márc. 3. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ és elnézést az elírásokért csak nem olvastam vissza mit írtam és nem javítottam ki a hibákat.

Akkor megérted a helyzetem na mindegy én azért szeretgetem mert imádom. :)

2015. márc. 3. 13:59
 3/4 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy azért ideges, mert állandóan vemhes...Nem tudjátok ivartalanítani, vagy valahogy megoldani, hogy ne szüljön egyfolytában?
2015. márc. 3. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ja: az ivartalanítás le szokta nyugtatni a macsekokat. Főleg, ha kandúr. Ezen kívül a belső ingerültséget le kell vezetni azzal, hogy játszotok vele. Minél többet. Tollas bot, zsinór szőrös pamaccsal, tökmindegy, csak vadászhasson rá. Hidd el, sokkal nyugisabb lesz utána. Én a két cicám esetében elintéztem egy pár atyai pofonnal ha nagyon durvulni akartak. Meg is jegyezték örökre, hogy a gazdival nem lehet cicózni. Azóta eszükbe se jut, hogy megkarmoljanak, akármennyire dögönyözöm őket. Persze azért minden szeretet megadok nekik és le se tudom vakarni őket magamról, ha otthon vagyok. Idősebb macskánál már viszont nem hiszem, hogy ez megoldás lenne.
2015. márc. 3. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!