Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A szilikagél mennyire hatékony...

A szilikagél mennyire hatékony a pára eltüntetésében? A macskapisire jó akkor gondolom hogy a párát is magába szívja.

Figyelt kérdés
2015. márc. 4. 15:04
 1/7 anonim ***** válasza:

Azért a pára meg a folyadék nem ua.

De persze, végül is...

A keksz is megszívja magát egy idő után párával.

2015. márc. 4. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én valahol olvastam,hogy ha zokniba teszed,és berakod a kocsiba például ülés alá,akkor megszünteti a párásodást.Aztán hogy ez tényleg beválik-e azt nem tudom.
2015. márc. 4. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%

Annyira azért nem hatékony, hogy észrevehető legyen. Venni kell elektromos párásítót jó drágát és az hatékony lesz. Nekünk van, hogy 2-3 liter vizet is összeszed egy nap alatt. Annyit az alom nem szed össze. Ezek a ceresit szarok is ilyen páragyűjtő tabletták, de nem jók szinte semmire. Megszívják magukat nedvességgel, de nem annyival, hogy elég legyen.

A kocsiba bezoknizott gél se fogja megszüntetni a párásodást. A kocsiban az szünteti meg, hogy nem belső levegő keringetésre állítod és az ablakra irányítod a langyos/meleg levegőt és megszárítja az ablakot/nem engedi párásodni. Esőben a pirosnál mindig nézem, ahogy az emberek törölgetik az ablakot szivaccsal meg ilyeneknél, hihetetlen, hogy ennyi hülye van, aki nem tudja hogy mit kell beállítani, hogy ne párásodjon.

2015. márc. 5. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
#1 Én is zokniba raktam.Tettem be egy rakást (800g)kezdetnek.És tényleg nem párásodik be.Okos dolog.Még pár napot bent hagyom az egészet utána meg majd csak egy kicsit.Az én kocsimból ki sem lehetett látni induláskor.Akármit is csináltam.Most pedig mint ha nyár lenne.Semmi pára.
2015. márc. 5. 07:54
 5/7 anonim ***** válasza:
Ja hát ha beteszel nyolcszáz grammot, az azért nem ugyanaz, mint mikor beteszel egy zokniba egy marékkal.
2015. márc. 5. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nedvszívó is, pl. a vegyészetben is használják olyan anyagok mellett, amik érzékenyek a nedvességre.
2015. márc. 6. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szilikagélt tesznek az új táskákba is. Az a kis zacsi.

Amúgy a macskaalmot, a szilikátosat nem is szabad fürdőszobába tenni (mármint a wcjét), mert magába szívja a fürdőszoba nedvességét.

Szóval nagy ötlet. Most látom, hogy régi a kérdés. De az ötlet tetszik!!

2017. márc. 12. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!