Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A macskám folyton vakarózik,...

A macskám folyton vakarózik, mitől lehet? (többi lent)

Figyelt kérdés
Már 2 hónapja folyamatosan, vettem neki bolhairtó nyakörvet (jó minőségűt ) plusz még kapott cseppet is. Bogarakat nem látok benne, még is folyamatosan harapdálja magát és vakarózik. Szoba macska, soha nem megy ki!!! Volt valakinek hasonló? mit tegyek? Lehet bőrprobléma?
2015. márc. 5. 11:10
 1/10 anonim ***** válasza:
Vidd el állatorvoshoz, nézesd meg!
2015. márc. 5. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy még sosem volt, és idegenekkel elég vad, nem tudnám lefogni sem :( szerintem megvizsgálni sem tudná mert nem engedné
2015. márc. 5. 11:32
 3/10 anonim ***** válasza:
Hidd el,hogy az orvos megoldja,de ha nem is próbálkozol akkor soha nem derül ki semmi.
2015. márc. 5. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy esetleg allergiás valamire? Az én kutyám is vadul vakarózott, amikor kiütötte az allergia.
2015. márc. 5. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Pedig a macskákat is oltatni kell, akár kinti akár benti.
2015. márc. 5. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
A füle (belül) nem feketés?
2015. márc. 5. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Fülébe nincsen kis feketés barnás cuccok ??? Mert ha van akkor az sajnos Rüh!
2015. márc. 5. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nincsen!! Szép tiszta a füle! A nyakánál vakarja inkább meg a combjánál harapdálja magát néha
2015. márc. 6. 20:11
 9/10 anonim ***** válasza:
Vidd orvoshoz, lehet allergiás valamire. Ha nem viszed el, nem is tudjuk meg, mi a baja. Az én cicám is utálja az idegeneket, nem engedi hogy mások felemeljék, megfogják, de az állatorvos mindig megoldotta a dolgot...
2015. márc. 7. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy pont a bolhairtókat nem bírja. Ha szobacica, akkor úgysincs szükség rá, felesleges rátenni bármit.
2015. márc. 15. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!