Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogyan tudom megakadályozni,...

Hogyan tudom megakadályozni, hogy a teljesen fehér cicám fülét a nap megégesse?

Figyelt kérdés
A szomszédban is volt fehér cica és annak ez miatt el is rákosodott. Meg szeretném ezt előzni!
2015. márc. 5. 11:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Kenegesd naptejjel vagy amputáltasd.
2015. márc. 5. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
0%
32 evem alatt volt mar par feher macskam. Meg egynek sem egette meg a nap a fulet. Ez amugy pont olyan mintha az lenne, hogy a szomszedodnak a bal kislabujja begyuladt miutan belerugott az asztal sarkaba. Erre te az egesz labadat levagatnad, hogy nehogy belerugj az asztalba....
2015. márc. 5. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Hát én nem hiszem, hogy egy cica füle a napsütés miatt elrákosodik. A cicák imádják a napot, az enyéim mindig költöznek a nap után, ott alszanak összegömbölyödve, ahol tűz a nap. Legyen az fehér, vagy fekete cica...
2015. márc. 5. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Tenyleg elrakosodhat a feher macskak fule a tul sok naptol (pontosabban leeg, mint a tul feher boru emberek es vegul az okozza a rakosodast).

Es tenyleg csak a napolaj ami segithet, pont ugy, mint ahogy a embereknel is.

Vagy figyelsz ra, hogy amugy arnyekban napozzon.

2015. márc. 5. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Utolsó válaszoló köszönöm a hasznos választ!

A többinek üzenem, hogy a szomszéd fehér macskáját elütötte az autó vondzolta magát szerencsétlen és nem bírtam már nézni el vittem állat orvoshoz. Ott mondta a doki hogy a füle is el rákosodott az erős napsütéstől nem lehetett segíteni rajta! Csak arra nem emlékszem hogy mit mondott hogy lehetett volna megelőzni!

2015. márc. 7. 19:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!