Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mekkora a térigénye egy...

Mekkora a térigénye egy szobacicának?

Figyelt kérdés
Van nekünk egy kisebb lakás méretű szobánk, és jobb szeretném, hogy azt a 6-7 órát, amíg nem vagyok otthon majd ott töltené a cica. Az segíthet neki, ha előtte és utána kifárasztom? Vagy elkerülhetetlen, hogy mindenhová bemászkáljon?
2007. okt. 31. 09:45
 1/3 anonim válasza:
100%
Hát nem biztos, ha ugy látod hogy a cicád sokat mozog akkor jó ha játszol vele meg kifárasztod de amugy is kell hogy játsz vele ha nem mozog sokat!!!Lehet hogy bemászik valahova de ha nincs otthon senki akkor tuti hogy aludni fog,de nem lenne rosz neki a nagyobb szoba!!!
2007. nov. 1. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is bent volt a macska, ha nem voltunk otthon. A fürdő, az előszoba és a közlekedő volt az ő területe, a szobákba nem engedtük be, csak ha otthon vagyunk. Az igaz, hogy alszik többségében, de azért felfedezi a lakást. Prbóláld macskamentessé tenni, zárd le azokat a helyeket, ahova nem akarod ,hogy menjen és pakold jó magasr a féltett dolgaid, mert bizony mindent megles:-)
2007. nov. 7. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
nekem két cicám volt lakásban,de abszolút jók voltak.a lényeg szerintem,hogy pici koruk óta ott éljenek és szobához szokjon.Amúgy ha hazamégy igényelni fogja a játékot,nekem nagyon szerette az alufólia galacsinokat,meg volt egy csinórja amin volt egy fagolyó,naphozzakat játszott vele,de amúgy minden amit tologathat,guríthat érdekes neki.nekem bennt voltak a szobában is,és sosem csináltak kárt,de ha félsz ettől tedd ki őt onnan amíg hazaérsz.Jó cicázást:)
2007. nov. 7. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!