Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogy gyözzem meg a szüleimet...

Hogy gyözzem meg a szüleimet hogy szügségem van egy cicára?

Figyelt kérdés
Depreszios vagyok és borzaszto magányos most költöztem ki a családommal angliába. A bátyâmnak volt cicája de nem foglalkozot vele igy anyára marat.

#állat #macska #A szüleim nem engedik hogy házálatom legyen
2015. márc. 14. 12:05
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Talán ha látnák, hogy rengeteget javul a helyesírásod, megfontolnák.
2015. márc. 14. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Egyetértek az előttem szólóval. Nem mellesleg előbb azt gondold át hogy a cicának is szüksége van-e rád.
2015. márc. 14. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
88%

A cica nem azért van, hogy gyógyítsa a depressziódat. Arra a megfelelő orvosok valók.

A cica egy érző lény, akiről gondoskodni kell, és pénzbe kerül az eltartása. Etetni, oltatni, ha beteg, orvoshoz vinni. Takarítani utána, almot tisztán tartani. Lehet, hogy a szüleid úgy gondolják, hogy te sem foglalkoznál ezekkel a dolgokkal, ők pedig nem akarnak cicát.

2015. márc. 14. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Az élsőnek a javaslatot köszönöm honan tudtat hogy rossz a hejes írásom. Nem s pénz az oka. Szerintem azér nem engedi a mamám mert a bátyám cicája nem volt túl szerencsés választás,mindig betegen és véresen jött haza a bátyám meg ráunt.
2015. márc. 15. 13:55
 5/14 anonim ***** válasza:
86%
A bátyád macskájánál nem a választással volt a baj, hanem azzal hogy magasrol szartatok az állatra. Ha beteg akkor orvos. Ha elmegy és verekszik, akkor még ivartalanítas. Előbb készülj fel állattartásbol, utána akarj magadnak macskát.
2015. márc. 15. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
59%

OFF: 1. vagyok: "Hogy gyözzem meg a szüleimet hogy szügségem van egy cicára?

Depreszios vagyok és borzaszto magányos most költöztem ki a családommal angliába. A bátyâmnak volt cicája de nem foglalkozot vele igy anyára marat."

Szóval: Hogy győzzem meg a szüleimet, hogy szükségem van egy cicára? Depressziós vagyok és borzasztó magányos, most költöztem ki a családommal Angliába. A bátyámnak volt cicája, de nem foglalkozott vele, így anyára maradt.

Nos, vesd össze a két szöveget. Ennyi. ON

2015. márc. 15. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Nekem ne nem magyárázat kell hanem tanács!!!!!!!!!
2015. márc. 15. 19:56
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Megkaptad!!!!!!
2015. márc. 16. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
NEM!!!!!!!
2015. márc. 16. 21:33
 10/14 anonim ***** válasza:
86%

De igen. Kezdetnek tanácsoltuk, hogy gondold át mit tudsz nyújtani a cicának. Ez nem csak abból áll, hogy "NEKEM KELL EGY MACSKA!" és akkor már hopp meg is van. De a kérdésedből az jön le hogy a szüleid valamilyen szinten tisztában vannak ezzel ha te nem is, mert valamiért győzködnöd kell őket.

Etetni kell, foglalkozni kell vele, orvoshoz kell járni vele, és ezt durván 15 évig. Nem úgy megy mint a bátyádnál, hogy ja, meguntam, már nem érdekel.

Ennél jobban lebutítani nem tudom, ha így sem vagy képes megérteni, akkor vissza az egész, egy tanácsom van.

Nőj fel.

2015. márc. 17. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!