Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért érdemes vagy nem érdemes...

Miért érdemes vagy nem érdemes fajtatiszta macskát venni?

Figyelt kérdés
2015. márc. 24. 00:02
 1/8 anonim ***** válasza:
31%

Ha tenyészteni vagy versenyeztetni akarod igen.


Amúgy meg jó a menhelyi.

2015. márc. 24. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
70%
Minden macska gyönyörű és különleges a maga nemében! Sajnos ha belegondolsz abba, hogy egyetlen egy egészséges jó vérvonalú fajta tiszta macska árából a cicamentők hónapokig gazdálkodnak, és vívják a szélmalomharcot a cicák mentéséért. Gyönyörűszép és extra hálás cicák vannak cicamentő oldalakon. De jómagam is meghalok egy lógófülűért, vagy egy main coonért, vagy egy abesszinért vagy egy bengáliért.. :)))))
2015. márc. 24. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
65%
Ha szeretsz egy bizonyos fajtát akkor késztetést érezhetsz, hogy olyan macskád legyen (nálam ez a sziámi mert szépek, intelligensek és ragaszkodnak a gazdájukhoz) de ha belegondolsz, hogy mennyibe kerül és, hogy mennyi árva cica vár gazdára, gondolhatsz arra is, hogy nem érdemes venni.
2015. márc. 24. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szerintem semmilyent ne vegyél ezek után:

[link]

2015. márc. 24. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

1. Vagyok.



Aki leírja a "menhely" szót,miért van lepontozva???

2015. márc. 24. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Maxitabi ***** válasza:
75%

Akkor érdemes,ha van egy szerelemfajtád,amit nagyon szeretnél, illene a természete stb hozzád. Pl ne vegyél hosszú szőrű fajtát,ha nincs türelmed naponta fésülni..

Szóval sok mindentől függ. Nekem egy mc-m és egy mentett házi vegyesem van, teljesen más a két cica viselkedése, természete..stb. De egyiket sem cserélném el...

Mindkettőnek megvannak az előnyei-hátrányai is. Mérlegelj!! Ja és nem járok kiállításra,de a fajta megfogott,ezért gyűjtöttem rá és nem bántam meg. A mentett cicával pedig jót tettem És jó, hogy nem egyedül vannak,elszórakoztatják egymást legalább.

2015. márc. 24. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Bár minden egyes állat egy külön egyéniség, azért az egyes fajtáknál megvan az úgymond fajtajelleg, amivel lehet számolni. Így pl. aki egy sziámit választ, az számíthat rá, hogy egy állandóan "pofázó", bújós, mindig a láb alatt (ill most épp a vállamon!) lógó macskával lesz dolga.
2015. márc. 24. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
72%

[link]


szerintem menhelyi jobb, mert sokan vannak rossz körülmények között, és gyönyörűek.

2015. márc. 25. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!