Kezdőoldal » Állatok » Macskák » S. O. S a macskámnak fülatkája...

S. O. S a macskámnak fülatkája van és tisztitottam a fülét, pont mint máshogy aztán elment es amikor késöbb láttam vérzett a füle?

Figyelt kérdés
Mindent úgy csináltam ahogy mindig is, mit tehetnék most?? könyörgök a segítségekért. lehet hogy túl mélyre nyúlhattam?????? vagy kivakarta a fülét?
2015. márc. 25. 18:40
 1/6 anonim ***** válasza:
Inkább kivakarhatta. Folytasd a kezelést, akkor majd elmúlik és nem fogja vakarni. Mivel tisztítod?
2015. márc. 25. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
de régebben sosem vérzett neki, már 1 hónapja tart, minden nap kezeltem és sose vérzett neki akkor sem ha vakarta! Otomax-ot használok
2015. márc. 25. 19:12
 3/6 anonim ***** válasza:

Lehet csak véletlenül most úgy vakarta meg, hogy vérzett.

Az orvos írta fel a szert? Biztos, hogy fülatkája van? Fülkaparékból vizsgálta meg? Gondolom kinti macska. Találkozhat más, fülatkás macskákkal? Mert akkor mindig felülfertőződhet. Egy hónap után lassan már el kellene múlnia.


Itt írnak a fülatkáról:

http://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__macskak__2641838-macs..

2015. márc. 25. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Itt egy értelmesebb válasz fülatkára egy orvostól. Lehet, hogy gyógyszert kellene váltani, de legalábbis újra megvizsgáltatni, hogy most (egy hónap után) mi a helyzet.
2015. márc. 25. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ja, itt a link:

[link]

2015. márc. 25. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igen orvos irta fel es igen biztos fulatka, minden heten jarunk orvoshoz. Egyre szebb a kis fulecskeje:)
2015. márc. 31. 08:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!