Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Egy macska segíthet az ember...

Egy macska segíthet az ember magányán?

Figyelt kérdés
2015. márc. 25. 22:46
 1/8 anonim ***** válasza:
34%
Az enyém szokott, de azért nem minden macskának ilyen a természete. Az enyém megérzett egy pocaklakót egy lányon akinek azelőtt sosem bújt az ölébe, de a baba miatt odabújt
2015. márc. 25. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mi az, hogy! :)
2015. márc. 25. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Persze. Ezért is van nekem 3 macskám... + 2 patkányom is, ők is emberszerető állatok, aranyosak mind, nem lehet mellettük magányosnak lenni:D
2015. márc. 26. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Macskától függ. Az otthoniak sztem igen, mert sokkal közelebb állnak az emberhez. Azok, melyek a kertben vannak, sokkal inkább elvadulnak.
2015. márc. 26. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
11%

Segíthet. De ha nagyon törődni akarsz vkivel, akkor inkább kutyát válassz. Ők jobban igénylik. A macskák elég maguknak való állatok, hiába akarod simogatni, dögönyözni ha a cica nem akarja... A kutya viszont mindig örül neki.

Ezt úgy írom, hogy én szó szerint macskamániás vagyok, imádom őket, mindig volt legalább 1macskám.

2015. márc. 26. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
69%
A macska is nagyon tud orulni az embernek, a lényeg az, hogy foglalkozzanak vele. Buta általánosítás, amit az elozo írt, a macskák másképp mutatják ki a szeretetuket, nagyon érzékeny állatok amúgy. Az enyém pl. látja rajtam, ha szomorú vagyok, és jon utánam, "érdeklodik". :) Ráadásul a macskát nem kell levinni sétálni napi 3x, és kevesebb a gond vele, mint egy kutyával
2015. márc. 26. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
63%
5-ös nagyon nagy butaságokat ír, nekem van cicám és szereti a simogatást, nagyon bújós, gyakran alszik az ölemben :) Én jobban szeretem a macskákat, mert egy macska csak egy embert kedvel igazán, míg sok kutya szinte mindenkivel barátságos.
2015. márc. 26. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
66%
5-os, egyaltalan nincs igazad. En egy cicaval elek, akinek en vagyok a mindene, nagyon bujos, mindig egyutt alszunk, megerzi ha szomoru vagyok es akkor meg jobban odabujik, dorombol. Masnak nem is engedi a csaladbol, hogy simogassa, etelt sem fogad el toluk. Ha havonta 1x hazamegyek anyaekhoz es a cica itt marad a parommal, akkor a macskam majdnem 3 napig nem is nagyon eszik, hanem inkabb az ablakban ul es azt nezi, mikor jovok mar vissza.... ha munkabol hazaerek akkor az neki az elso, hogy elemrohan, fel kell venni, es osztogatja a puszikat... nekem nagyon sokat segitett a cicam, 250kmre lakok anyaektol nincs nekem itt se barat, se rokon, csak a parom, meg a cicam.
2015. márc. 26. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!