Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Macskagazdik Ti mit gondoltok...

Macskagazdik Ti mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés
Van egy kb. 16 négyzetméteres kertem. Mi lenne, ha az egészet lefedném ráccsal, hogy ne tudjon a két cicám a fő útra kiszaladni. Sajnos pont az országút mellett lakom. Eddig nem merten őket kiengedni a házból, nehogy elüssék őket. így tudnának az udvaron is biztonsággal játszani, szaladgálni, napozni és friss levegőn is lennének. Szerintetek ez milyen ötlet? Tényleg nem vagyok normális, hogy ilyet találtam ki?
2015. márc. 28. 15:43
 1/6 Katica71 ***** válasza:
100%
Szerintem kerítésdrótra gondoltál, és jó ötlet:-)
2015. márc. 28. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Abszolút normális vagy, szoktak a macskáknak kinti kifutót készíteni. Én mondjuk nem az egész kertet rácsoznám be, főleg, hogy a tetejét is kellene, hanem egy részét, abban lehetnének magasabb, alacsonyabb részek is, mivel a macska ritkán ugrál a levegőbe, viszont gondolom te nem bánnád, ha használhatnád a kertet és nem éreznéd magad börtönben közben... A kis kifutó tetejére mehetnének virágok, pad is akár, körbe is vezetheted a kerítés mellett, vagy másfél méter magasan kis alagút-szerűen, a magasabb részbe, mondjuk egy sarokba tehetsz vastag faágat, mászókát, stb.
2015. márc. 28. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon jó ötlet, más is csinál ilyet. Ne aggódj, normális vagy :)
2015. márc. 28. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Maxitabi ***** válasza:

Nagyon jó ötlet!! Egy-két péda:

[link]

[link]

2015. márc. 29. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat és az ötleteket is!:)))
2015. márc. 29. 13:00
 6/6 anonim ***** válasza:
Ez teljesen jó ötlet, nem hülyeség.
2015. ápr. 5. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!