Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Akiknek fekete macskájuk...

Akiknek fekete macskájuk van:titeket nem zavar, hogy minden fekete macska tök egyforma?

Figyelt kérdés
Alapból nem zavarna, mert hát végül is elég vicces hogy milyen egyformák, de pl. amíg nem lett meg a macskám, addig egy fekete macska sem volt az utcánkban, és most, hogy lett nekem egy feketém, egyszerre szinte naponta látok az utcánkban vagy 3-at:(Mikor hazafelé jövök a suliból, és meglátok egyet, mindig megörülök, hogy jaj de jó, kijött elém, erre elszalad előlem, a házunk előtt meg ott üldögél az enyém(ő soha nem futna el előlem)Mondjok az enyém azért egy kicsit más, mert a mellkasán van vagy 3 szál fehér szőrszál, és persze szerintem sokkal szebb akármelyik másiknál:)De azért nem túl jó érzés, hogy messziről akármelyik idegen macskának elkezdek ciccegni, csak mert fekete, és ezért akár az enyém is lehet...:(

2015. márc. 28. 21:10
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Én az enyémet meg tudom különböztetni ezer másiktól. :) más a testtartása,járása,arca. Majd belejösz te is.
2015. márc. 28. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Dehogy egyforma!
2015. márc. 29. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Egy pillatra lehet;de rögtön utána már látszik,hogy máshogy pislog,máshogy emeli a lábát,máshogy billeg a bajsza.

Viszont sötétben nagyon vigyázni kell,hogy nehogy rálépjen az ember véletlenül.Ha sötét alattuk is a háttér.Ha világoson vannak,akkor nem.

2015. márc. 31. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!