Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Elvihető kiscica?

Elvihető kiscica?

Figyelt kérdés
Leginkább lakásban nevelkedett kölyök cicát keresek, de sehol nem találok, pedig tudom, hogy annyi van belőlük, de most hogy keresek egy olyan cicát se találok aki megfelelő lenne. Tudtok tanácsot adni hol nézzek még körül?

2015. márc. 31. 00:26
 1/6 anonim ***** válasza:
Miért pont lakásban nevelkedettet keresel? Pici korukban még lakásba szoktathatók, ha utcán születtek is! Egyébként facebookon a macskamentő csoportokban dömping van kiscicákból.
2015. márc. 31. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
facebookot tudom én is ajánlani, Cicamentő Angyaloknál például mindig sok cica van.
2015. márc. 31. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én 4 hónaposan hoztam egy addig kizárólag kertben tartott cicát, prímán beilleszkedett a lakásban tartásba :) Egyébként ha Bp-hez közel laksz, nézd meg a NOE oldalát, ott mindig van kiscica. [link]
2015. márc. 31. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Vehetsz bármilyen eladási oldalról (Facebook, Olx, jófogás...stb), vagy örökbe is fogadhatsz. :)
2015. ápr. 1. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekünk van 4 elvihető (még kb 2-3 hét és elvihetőek) ha Debrecen közelében vagy akkor írj privit!
2015. ápr. 6. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Születésük óta szobacicák. Utolsó voltam.
2015. ápr. 6. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!