Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A cicám kedd óta van nálam....

A cicám kedd óta van nálam. Az előző gazdi azt mondta, akkor volt féreghatjva, és mehet a hasa. Viszont még most éjszaka is hasmenése volt, jól szétkente az alomtálca mellett. Mitől lehet?

Figyelt kérdés
Nem kapott enni mást, csak konzervet, meg egy kis tésztát.
2010. febr. 19. 13:50
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Száraztáppal etesd,én meggyőződnék,hogy télleg volt-e féreghajtózva,vidd el dokihoz!


Üdv: 2 cicus gazdija

2010. febr. 19. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
köszi, vasárnap megyünk dokitorbácsihoz. a száraztápot nem annyira eszi, bár tegnap beleevett, csak panaszosan nyávogott közben:) de a féreghajtótól hány napig van hashajtó hatása?
2010. febr. 19. 13:55
 3/16 anonim ***** válasza:

az enyémnek egyáltalán nem volt hasmenése utána..

Nem hány, más baja nincs?

2010. febr. 19. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
nem, semmi baja nincs, a hangulata is rendben van, eszik, iszik rendesen. csak egy a folyós kaki....
2010. febr. 19. 14:02
 5/16 anonim ***** válasza:
nekem is voltak cicáim,ha nem ették a száraztápot én vízzel összekvertem és nagyon szivesen ették :)
2010. febr. 19. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

köszi, nagyon jó tipp!

most rájöttem arra is, hogy a bőre is ezért száradhatott ki kicsit. nyilván a híg kaki miatt sok vizet vesztett.

2010. febr. 19. 14:11
 7/16 anonim ***** válasza:

aha. azért csak jó lesz majd az a doki.

Ha elkezd hányni, vigyázz, nehogy kiszáradjon. akkor sürgősen doki.

De, ha jó kedve van, szerencsére nem valószínű.

2010. febr. 19. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
23%
A tészta után én is fosnék ha macska lennék. Nem embar, macskakaját adj neki, kérlek..
2010. febr. 19. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
A féreghajtótól nem szabadna napokig fo*nia, inkábba tésztára ganakszom. Adj neki száraztápot egy pici vízzel, rendbe kell jönnie. Tejet se adj neki, most méh higítva sem! És vasárnap így is úgy is vidd el orvoshoz, jobb a béke.
2010. febr. 19. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
tejet egyátlalán nem kapott.tésztát is csak kóstolónak. egyébként már előtte is hígat kakilt, bár ez valahogy random, három kakiból egy normális, egy hígabb, és egy meg folyik.
2010. febr. 19. 15:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!