Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Lehetséged, hogy beteg?

Lehetséged, hogy beteg?

Figyelt kérdés

A macskánk 2 napja egyfolytában csak alszik. Nem eszik, csak megszagolja az ételt, és arrébb megy (próbáltunk különböző kajákat adni nekei, szárazat meg húsokat is de semmi). A szívverését is egy kcsiivel gyorsabbnak érzem a szokásosnál.

Ha általában alvás közben elkezdem simogatni, jókedvűen nyújtozkodik egyet és elkezd dorombolni. Most inkább tűnik úgy, hogy idegesítem ha simogatom (csapkod a farkával) és még csak nem is dorombol.

Viszont, az egyik mancsával van valami, fáj neki, mivel ha megnyomom nyávog egyet, de szerintemaz, hogy belelépett egy tüskébe még nem vált ki ekkora "depressziót" egy amúgy életvidám, játékos macskában.



2015. ápr. 8. 22:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Mivel már több napja ilyen, lehet érdemes lenne elvinni a holnapi nap folyamán állatorvoshoz, ő majd tud biztosat mondani.
2015. ápr. 8. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ez egyértelmű...el is viszem holnap, de nem tudom, hogy mennyire lehet rosszul, hoyg egyáltalán ki merjem-e engedni
2015. ápr. 8. 22:44
 3/5 anonim ***** válasza:

Szinte biztos, hogy beteg, mindenképp mutasd meg orvosnak! Az a tuti, ha nem engeded ki, hogy holnap biztos meglegyen.


Az enyém néhány hete produkált hasonló tüneteket, ő elkapott egy lázzal és étvágytalansággal járó fertőzést. A dokink szerint most terjeng egy ilyen. Kapott két szurit, Calo-pet pasztát, 3 nap alatt teljesen rendbe jött.

2015. ápr. 9. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi szépen!Nem tudom, hogy bentt tudom-e tartani de megpróbálom. Remélem nincs nagyon komoly baja a fertőzés miatt.
2015. ápr. 9. 00:30
 5/5 anonim ***** válasza:
Azért figyelj rá éjszaka, nehogy rosszabbul legyen.
2015. ápr. 9. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!