Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hétfő este a házi cicánk,...

Petike joco kérdése:

Hétfő este a házi cicánk, bepisilt, fájdalmait nyávogással jelezte, majd görcsei voltak, szinte megfordult tengelye körül, ugy vágta magát a földhöz, vonaglott, s a végén másfél óra múlva meghalt és a szájából vér folyt. Mi okozhatta a halálát?

Figyelt kérdés
egész nap b ent volt a lakásban, előző nap volt csak kint az udvarban

#tigo cica #tigo
2015. ápr. 9. 16:59
 1/4 anonim válasza:

Durva méreg okozhat ilyen halált például de rengeteg más oka is lehet.


Csak azt nem értem, hogyha fájdalmai voltak miért nem vittétek állatdokihoz?

2015. ápr. 9. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
85%

"másfél óra múlva meghalt"... másfél óra alatt a föld alól is előszedek egy állatorvost


Halálát az okozta,hogy nem vittétek orvoshoz. Amire te gondolsz,az a rosszulléte,csak magyar órán figyelni luxus. Egy állatorvos jobban meg tudja mondani,mint itt GYK-n az emberek.


Arra számíts,hogy mindenki megdicsér majd,hogy milyen remek ember teremtmény vagy.

2015. ápr. 9. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Én is állatorvoshoz vittem volna a helyedben. Szerintem mérgezés. Azt mondod kint volt az udvaron, viszont arra nincs garancia, hogy ott is marad, mert a macska bejárja sz egész környéket. Lehet valahol bezabált valamit és az vitte el.
2015. ápr. 9. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Mergezes. Talan.

Pontos diagonozist csak allatorvos tudna mondani, boncolas utan.

2015. ápr. 9. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!